×

Politycy gratulują Kaczyńskiej zostania po raz trzeci mamą. Internauci są za to oburzeni

Siódmego sierpnia 38-letnia Marta Kaczyńska już po raz trzeci została mamą. Tym razem ojcem dziecka jest biznesmen Piotr Zieliński, który szybko wstawił się w szpitalu z bukietem kwiatów. Napisaliśmy tym razem, bo jak się okazuje to kolejne już dziecko bratanicy prezesa PiS, które ma… z innym mężczyzną.

Politycy śpieszą z gratulacjami

Wiadomość, że Marta Kaczyńska urodziła trzecie dziecko cieszy nie tylko jej najbliższych, ale wywołuje również entuzjazm wśród polityków. Ci nie ukrywają swojego zadowolenia i często oficjalnie gratulują mamie. Na złożenie życzeń zdecydował się m.in. Tadeusz Cymański z Prawa i Sprawiedliwości.

Sam mam piątkę dzieci i uważam, że to jest najważniejsze, to jest fundament. A poza tym – chleba i nieba! – podkreślił

Każde nowe życie na świecie trzeba witać z radością. To czysta karta do zapisania. Mam nadzieję, że będzie bliższa Lechowi niż Jarosławowi, jeśli chodzi o politykę. Życzę Marcie wszelakiej pomyślności bez względu na różniące nas spojrzenia na politykę – wypowiedział się poseł Nowoczesnej Piotr Misiło

Gratuluję każdemu rodzicowi przyjścia na świat dziecka. Zawsze jest to wielkie wydarzenie dla każdej rodziny, każdej matki. Ja sam mam trójkę, więc wiem, co to znaczy. To są szczęśliwe chwile – dodał Zbigniew Gryglas

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on

Zakręcone życie Marty Kaczyńskiej

Przypomnijmy, że Marta Kaczyńska i jej niedawno poślubiony mąż Piotr Zieliński są parą od ponad roku. Oboje mają dzieci z poprzednich małżeństw. Zieliński ma nastoletniego syna, a Kaczyńska… dwie córki. Taka kolej rzeczy doprowadziła do tego, że wiele osób nie może się połapać w życiu prywatnym bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Postaramy się więc je nieco przybliżyć.

Związek z Piotrem Smuniewskim

Pierwszym mężem Kaczyńskiej był Piotr Smuniewski. Marta poznała go jeszcze na studiach. To z nim zaszła w pierwszą ciążę z córką Ewą, a 4 miesiące później wzięła kościelny ślub. Oboje pojawiali się na billboardach Lecha Kaczyńskiego podczas kampanii przed wyborami prezydenckimi w 2005 roku. Ich zdjęcia były opatrzone hasłem Rodzina Uczciwość Przyszłość.

Ciąża i ślub z Marcinem Dubienieckim

Rok po kampanii Kaczyńska spotkała Marcina Dubienieckiego, adwokata, którego poznała przy stoliku do gry w black jacka i jakiś czas później… zachodzi z nim w ciążę! Zaznaczamy, że była jeszcze wtedy żoną Smuniewskiego, jednak nie na długo. Jeszcze w tym samym roku zaczęła starać się o rozwód. Według Jarosława Kaczyńskiego to Marta była zdradzana, co doprowadziło do rozstania się pary. No cóż, wiele wskazuje na to, że prawda była nieco inna.

Ślub z Smuniewskim nie pozwolił Marcie na wzięcie kolejnego ślubu kościelnego z Dubienieckim. Na początku 2007 roku bierze więc z nim ślub cywilny. Była wtedy w ciąży z drugą córką, Martyną. I choć wydawać by się mogło, że wszystko się między nimi układa, kilka lat później następuje kolejny przełom w życiu Kaczyńskiej. W 2011 Marta rozstaje się z adwokatem. Dubieniecki złożył pozew rozwodowy 31 grudnia 2013 roku. Oboje otrzymali rozwód w 2016 roku po tym, jak mężczyzna został aresztowany przez CBA. Poznał również nową partnerkę, a mianowicie byłą żonę Artura Boruca.

Związek z Zielińskim

W 2017 roku Kaczyńska unieważnia kościelny ślub z Piotrem Smuniewskim. Nie wnikamy już, jak do tego doszło. Jesienią natomiast bierze już ślub z Zielińskim, do którego znów przystępuje z ciążowym brzuchem. Czy mąż numer trzy będzie już tym ostatnim? Czas pokaże.

Reakcje internautów

Choć politycy gratulują Marcie następnego dziecka, opinia publiczna jest często na temat kolejnego potomka i związku Kaczyńskiej zupełnie inna. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów są komentarze internautów, którzy nie pozostawiają na bratanicy Jarosława Kaczyńskiego suchej nitki. Zarzucają jej, że po śmierci rodziców skupia się na rozwodach, ślubach i kolejnych porodach. Podkreślają, że brak jej godności, a co za tym idzie taka osoba nie powinna prezentować jakichkolwiek wartości moralnych etycznych, chrześcijańskich czy światopoglądowych. Oto część z nich:

Bez sensu, bez honoru, bez oglądu i zdolności do rozróżniania co jest dobre a co złe – jak to w rodzinie Kaczyńskich…

Prawie dziewica a trzecie dziecko. Jak przystało na prawdziwą katoliczkę, każde z innym. Z każdym ślub kościelny To się nazywa rozmach. Ostoja i ekspert moralności.

Marta Kaczyńska po raz trzeci została mamą z trzecim facetem Tylko bog katolicki na to pozwala Prawdziwy Bóg mówi że co zwiąże niech człowiek nie waży się rozwiązać dopóki śmierć was nie rozłączy . Politycy składają gratulacje dla heretyczki i rozpustnicy

Ciekawe tak naprawdę czyje to dziecko. Marta niejedną woltę już wykręciła , więc myślę , że i tym razem nie będzie inaczej

Też tak myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij