in

„Nie potrafię podniecić mojego faceta. Żeby doszło do zbliżenia, on musi wyjść do łazienki”

Większość poradników dotyczących życia seksualnego zawiera tę samą zasadę. Podstawą udanego życia intymnego jest rozmowa. Każda potrzeba i ewentualny problem powinien być przedyskutowany z partnerem, inaczej związek może umrzeć śmiercią naturalną. Rozmowa to jedyny sposób, żeby dowiedzieć się, co kręci ukochaną osobę, a które rzeczy kompletnie ją odpychają.

Porady to jedno, a życie drugie

Ania chciałaby porozmawiać z partnerem, ale twierdzi, że to nie jest takie łatwe. Jej życie intymne praktycznie nie istnieje. Napisała, ponieważ już nie ma pojęcia, co zrobić. Z zewnątrz jej związek wygląda idealnie. Artur zabiera ją na randki, poznali już swoją rodzinę. Bardzo dobrze się dogadują i z pozoru wszystko zmierza w dobrym kierunku. Ale jak sama pisze, życie seksualne jest ogromną porażką.

Zaczyna się zwyczajnie. Zawsze ubieram seksowną bieliznę, pieścimy się nawzajem rękami i ustami. I co? Właśnie kompletnie nic. Nigdy nie ma po tym wzwodu. Żeby zabrać się do roboty wychodzi do łazienki i dopiero po tym jest gotów. Specjalnie piszę, że „bierze się do roboty” bo czuję się jakby odwalał pańszczyznę. Wszystko trwa krótko i jest mechaniczne. Już nie pamiętam, kiedy zbliżenie sprawiło mi przyjemność

„Nie potrafię podniecić mojego faceta. Żeby doszło do zbliżenia, on musi wyjść do łazienki”
UdostępnijPexels

Czują się niezręcznie

Ania stwierdziła, że po wszystkim Artur chyba wie, że to nie powinno tak wyglądać i też czuje się z tym źle. Po wszystkim chłopak tylko całuje ją w czoło i zasypia odwrócony plecami. Tym czasem Ania leży w łóżku i wpatrując się w sufit, zastanawia się, czy to, że ich wspólnych nocy nie można nazwać upojnymi jest jej winą.

Po prostu go nie podniecam. Czuje się z tym okropnie. Nie rozumiem dlaczego. Przecież mam ładną figurę, jestem zadbana. Zawsze noszę ładną bieliznę. O co chodzi? Osobowość chyba też nie jest problemem. Możemy rozmawiać godzinami, dużo się śmiejemy. Wydaje mi się, że każdy chłopak raczej cieszyłby się, że dziewczyna jest chętna, żeby robić w sypialni różne rzeczy. Jego nie rusza kompletnie nic. Jeśli sam nie doprowadzi się do wzwodu, nie ma mowy o seksie

Ania jest zrozpaczona. Dzieli się swoim doświadczeniem, bo ma nadzieję, że jest jakaś dziewczyna z podobnym problemem.

Są jeszcze jakieś sposoby, żeby podniecić chłopaka? Myślicie, że mogę coś zrobić, żeby polepszyć nasze życie intymne?

Wiecie co powinna zrobić?

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: [email protected]

Źródło: papilot.pl | Fotografie: pexels.com, pixabay.com