×

Zakonnica znana z „The Voice” odeszła z zakonu! Zmieniła się nie do poznania

Cristina Scuccia, włoska zakonnica, swoimi występami we włoskiej edycji „The Voice” podbiła serca widzów na całym świecie. Ostatnio znowu zrobiło się o niej głośno. Siostra Cristina potwierdziła, że odeszła z zakonu. Jak dziś wygląda życie byłej zakonnicy? Nowy wizerunek byłej siostry zaskakuje.

Kim jest Cristina Scuccia?

Cristina Scuccia urodziła się w 1988 roku na Sycylii. Wychowywała się w przeciętnej rodzinie. Pomimo tego, że rodzice byli gorliwymi katolikami, ona marzyła o karierze piosenkarki. W wieku 19 lat wzięła udział w musicalu zorganizowanym z okazji 100-lecia zakonu urszulanek. To tutaj młoda dziewczyna odnalazła powołanie do śpiewania. W 2009 roku jako nowicjuszka, została wysłana do Brazylii. Tam odkryła, że pasja do muzyki oraz powołanie zakonne mogą ze sobą współgrać.

W 2012 złożyła pierwsze śluby zakonne, a w 2014 zachwyciła widzów na całym świecie swoim występem we włoskim „The Voice”. Jej występ z przesłuchań w ciemno, gdzie zaśpiewała utwór Alicii Keys „No One” na YouTube obejrzano do tej pory aż 111 milionów razy! Siostra Cristina porwała serca widzów nie tylko pięknym anielskim głosem, ale także niezwykła charyzmą. Ostatecznie wygrała drugą edycję programu. Po jego zakończeniu wydała własny album zatytułowany „Sister Cristina”.

Siostra Cristina objechała świat występując w studiach najpopularniejszych programów telewizyjnych. Występowała w wielu znanych salach koncertowych. Gościła także w Polsce, podczas światowych dni młodzieży. W wywiadzie w programie rozrywkowym „Verissimo”
pokazała się całkiem odmieniona.

Jak wygląda życie byłej zakonnicy

20 października była zwyciężczyni „The Voice of Italy” przyznała się, że zrzuciła habit. Dodatkowo 34-latka zachwyciła swoim wyglądem: rozpuszczone długie włosy, mocny makijaż, czerwony kostium, a nawet kolczyk w nosie. Tak prezentuje się nowa Cristina Scuccia.

Pomimo swojej decyzji, przyznała, że jest wdzięczna za życie, które spędziła w zakonie. Dodała, że były to „najlepsze jej lata”.

Przeżyłam wspaniałą podróż, ale także skomplikowaną i trudną. Jeszcze bardziej wierzę w życie i w Boga, wiara nie zniknęła. To było prawie 15 lat życia zakonnego, najlepsze lata mojego życia

– wyznała była zakonnica.

Christina w pandemii koronawirusa, przeżyła ciężkie chwile. Mianowicie odszedł jej ukochany tato. Zwróciła się nawet o pomoc do psychologa, co pozwoliło jej uporać się z tą ogromną stratą, ale również odkryła, kim naprawdę jest. We fragmencie cytowanym przez „Wanted in Rome” wyjaśnia, że ta decyzja nie była dla niej łatwa :

Łatwiej jest zakotwiczyć się w tym, co wydaje się pewne niż kwestionować swoje decyzje

Jednak siostra Christina posłuchała głosu swojego serca. Jej przemiana fizyczna jest zachwycająca. Jak wygląda życie byłej zakonnicy? 34-letnia Cristina Scuccia, pracuje obecnie jako kelnerka w Hiszpanii. Dodatkowo cały czas rozwija swoją karierę muzyczną.

Źródła: www.ofeminin.pl, plejada.pl
Fotografie: Fot. @cristinascucciareal (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x