×

Zwabił i wykorzystał seksualnie 3-letnią dziewczynkę. Przyłapał go brat ofiary

55-letni Jacek Ś. był postrachem wsi Stary Dwór pod Sztumem. Był agresywny, nieobliczalny i jak się z czasem okazało, również skrajnie zwyrodniały. Mimo powtarzających się aktów agresji, mężczyzna nadal przebywał na wolności. Miarka się przebrała gdy porwał i wykorzystał seksualnie trzyletnie dziecko. Cała wioska liczy na wyrok skazujący. Najlepiej maksymalny.

Wioskowy bandzior

Mieszkańcy niewielkiej miejscowości pod Sztumem od lat żyli w strachu przed wioskowym bandytą, 55-letnim Jackiem Ś. Nie chcąc narażać się na jego atak, ludzie unikali go jak mogli, a na ulicy schodzili mu z drogi. Jacek Ś. był nieobliczalny i agresywny. Jak wspominają mieszkańcy w rozmowie z Faktem, nigdy nie było wiadome, co mu do głowy strzeli.

Nieraz walił ludziom w drzwi, skakał po samochodach. To że jest groźny, wiedzieliśmy od dawna, ale nikt nie spodziewał się, że skrzywdzi małe dziecko.

Właściwie do tej pory nie wiadomo, dlaczego nikt nie zareagował. Zachowanie mężczyzny tolerowała policja, miejscowe władze i mieszkańcy. Nie zainteresowała się nim też służba zdrowia, choć jego zachowanie wskazywało, że mógł potrzebować specjalistycznej pomocy. Aż doszło do nieszczęścia.

Zwyrodnialec zgwałcił dziecko

Wiosną zeszłego roku Jacek Ś. zwabił do swojego domu trzyletnią dziewczynkę i wykorzystał seksualnie. O tym, co się stało, zawiadomił rodziców roztrzęsiony i zapłakany ośmioletni brat ofiary. Policjantom dłuższą chwilę zajęło obezwładnienie mężczyzny, który szarpał się z nimi i wyzywał najgorszymi wulgaryzmami. Badanie na obecność alkoholu w organizmie potwierdziło, że był kompletnie pijany.

Od tamtej pory Jacek Ś. przebywa w areszcie. Mieszkańcy wsi wolą, by tak już pozostało. Nie przyznaje się do winy, ale to akurat nie szkodzi, bo prokuratura zgromadziła dość dowodów.  Śledztwo już się zakończyło, a akt oskarżenia trafił do sądu. Sprawcy grozi do 15 lat więzienia. Cała wioska trzyma kciuki za to, by sąd nałożył na zwyrodnialca maksymalny wymiar kary.

Sokowirówka wciągnęła rączkę 2-latki
Pixabay
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.fakt.pl, newsbook.pl
Fotografie: pixabay.com

Może Cię zainteresować