×

Zwycięzcy „Hotelu Paradise” zdradzili, na co wydadzą wygrane pieniądze

Zwycięzcy „Hotelu Paradise” już są znani! Wielki finał pierwszej edycji za nami. Nowe reality-show prowadzone przez Klaudię El Dursi od kilku tygodni przyciągało tysiące widzów przed telewizory. Ostatecznie program wygrali Marietta i Chris. Oprócz wielkiej miłości, wygrali także nagrodę pieniężną. Na co ją przeznaczą?

Zwycięzcy „Hotelu Paradise”

„Hotel Paradise” to najgorętsza premiera tej wiosny na TVN 7. W czasie programu widzowie śledzili losy uczestników, którzy wyjechali na słoneczną wyspę Bali, gdzie zamieszkali na kilka tygodni w Hotelu Paradise. Ich celem było wygrać 100 tys. zł i odnaleźć prawdziwą miłość. Niekiedy jednak można było zobaczyć wyjątkowo gorące sceny.

Do finałowego odcinka awansowały dwie pary: Martyna Kondratowicz i Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz oraz Marietta Witkowska i Krzysztof „Chris” Ducki. Ostatecznie program wygrali Marietta i Chris. Po zakończeniu programu, podczas licznych wywiadów podzielili się planami dotyczącymi przyszłości.

Marietta i Chris szczerze o swoim związku

Zaraz po emisji finałowego odcinka, na Instagramie Marietty pojawiło się zdjęcie, na którym jest z Chrisem. W ten sposób zwyciężczyni potwierdziła, że nadal jest z nim w związku.

W poście napisała:

Wygraliśmy kasę i miłość! Tak, oczywiście, że wciąż jesteśmy razem. Nie ma innej opcji. Bardzo cię kocham Chris

W wywiadzie udzielonym Faktowi oboje zgodnie potwierdzili, że ciężko było im utrzymać związek w tajemnicy przed zakończeniem emisji programu. Jak powiedział Chris:

Nawet gdy robiliśmy sobie zdjęcia w domu, musieliśmy zwracać uwagę, żeby za nami nie było takie samo tło, by nie wzbudzać podejrzeń! W pewnym momencie jednak już przestało to nam przeszkadzać. Teraz po emisji finału będziemy mogli pochwalić się wszystkimi zdjęciami, które w tym czasie zrobiliśmy (śmiech).

Para zdradziła, że od razu zdecydowali się zamieszkać razem. Odwiedzili już nawet swoje rodziny, aby poznać przyszłych teściów.

Marietta i Chris nie ukrywają także, że szkoda im było opuszczać rajską wyspę, ale tęsknili już za swoimi bliskimi. Chcieli też spędzić czas tylko we dwoje i bez kamer.

Na co przeznaczą wygraną?

Podczas pierwszego wspólnego wywiadu zakochani zdradzili, na co wydadzą wygraną (a właściwie swoje połowy).

Marietta powiedziała:

Ze względu na kwarantannę nie mamy, gdzie wydawać pieniędzy. Pieniążki na razie leżą na koncie i czekają na lepszy moment. Moim marzeniem jest zakup mieszkania i w tym kierunku będę chciała iść. Chciałabym zainwestować w przyszłość.

Co ciekawe, Chris ma zupełnie inne plany:

Ja natomiast chcę pomóc mojej rodzinie finansowo. Na pewno kupię sobie też dużo książek, bo lubię czytać.

Natomiast w rozmowie z Faktem para wyznała, że marzy im się wypoczynek na Teneryfie. Jednak ze względu na panującą pandemię, nie jest to na razie możliwe.

Źródła: www.fakt.pl, www.plotek.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować