×

W styczniu oddała do sklepu choinkę i zażądała zwrotu pieniędzy. Jej argument szokuje

Piękny czas Świąt Bożego Narodzenia dobiegł końca i w wielu domach na całym świecie, ludzie zastanawiają się co powinni zrobić ze swoimi drzewkami. Gdy jedni pozbywają się choinek wyrzucając je do śmieci, inni zasadzają je w ogródku. Okazało się, że jest jeszcze jedna grupa ludzi, która w dość niecodzienny sposób, decyduje się na pozbycie się drzewka.

„Oddajcie mi moje pieniądze, to drzewko umarło!”

Właśnie taki argument usłyszeli pracownicy jednego z dużych sklepów w Los Angeles. 4 stycznia, gdy Scott robił zakupy w Costco, zobaczył jak nieznana mu kobieta, wykłóca się z obsługą sklepu. Zdziwiony całym zajściem, zrobił zdjęcie, a całą historię opisał na swoim Facebooku.

Nie mogę w to uwierzyć. Wczoraj, 4 stycznia 2018 roku w moim Costco… Wstyd Costco, wstyd mi za tych frajerów, ale wkrótce wszyscy poniesiemy za to konsekwencje, jeśli świat dalej będzie tak wyglądał… Kobieta stała w kolejce w sklepie i z całkowitą obojętnością chciała zwrócić swoje świąteczne drzewko. Argument? 4 stycznia choinka była już uschnięta i „MARTWA”. (…)
Gdybym nie widział tego na własne oczy, to w życiu nie uwierzyłbym, że ktoś ma tak mało wartości moralnych i zero wyrzutów sumienia. To łamie serce, że ta kobieta miała tak mało pieniędzy, że postanowiła dla nich stracić godność i szacunek.
Na początku, gdy zobaczyłem te scenkę, nie czułem się urażony – w innym wypadku podszedłbym do kobiety i zapytał się co tutaj się wyprawia. Czuje się smutny i przepraszam, że tego nie zrobiłem.
KOBIETA DOSTAŁA ZWROT PIENIĘDZY!
Ale… na początku została przesłuchana, a jej zakup został zweryfikowany. Dopiero później dostała zwrot na konto.
Nie zrobiło to na niej wrażenia, dostała to po co przyszła. Była tak zaciekła i bez sumienia, że nie zwróciła uwagi, gdy zrobiłem jej zdjęcie i zapytałem „Ty tak na serio?”

Internauci nie mogli w to uwierzyć. Wiele osób żartobliwie komentuje, że choinka na pewno była nieświeża w momencie zakupu inni zastanawiają się czy po Halloween kobieta będzie próbowała zwrócić dynię.

Może Cię zainteresować

zamknij