×

Zwłoki panny młodej znalezione w walizce. Aresztowany mąż kobiety

Wstrząsające odkrycie w Wielkiej Brytanii. Zwłoki panny młodej znalezione w walizce zaledwie kilka dni po ślubie. W tej sprawie aresztowano już męża kobiety.

Zwłoki panny młodej znalezione w walizce

W niedzielę ok. 16.30 (lokalnego czasu) niedaleko pewnego placu zabaw w miejscowości Lightcliffe (Wielka Brytania) dokonano makabrycznego odkrycia. Gdy policjanci zajrzeli do walizki, którą ktoś porzucił i ukrył za drzewami, ukazał im się przerażający widok. W walizce znajdowało się ciało kobiety.

Zwłoki panny młodej znalezione w walizce
twitter

Wkrótce okazało się, że denatka to 52-letnia Dawn Walker. Dokładnie cztery dni wcześniej kobieta wyszła za mąż za 45-letniego Thomasa Nutta. Para była ze sobą od 2019 roku. Według bliskich 52-latki, Dawn i Thomas tworzyli szczęśliwy związek. Swój ślub planowali od dwóch lat. Uroczystość odbyła się 27 października. Dawn wystąpiła w długiej, eleganckiej czerwonej sukni. Thomas założył szary garnitur. Tego dnia wydawali się być bardzo zakochani.

Zwłoki panny młodej znalezione w walizce
Twitter

Byli tak zakochani i szczęśliwi. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało

– mówi jeden z gości weselnych.

Jestem oszołomiona – nie ma na to innego słowa. To druzgocące. Mieszkam tu od 40 lat i to, co się stało, jest po prostu straszne

– dodaje sąsiadka zamordowanej kobiety, cytowana przez Polsat News.

Zwłoki panny młodej znalezione w walizce
Twitter

Pan młody aresztowany

Zaledwie po czterech dniach od uroczystości, pan młody został wdowcem. Jak zginęła 52-latka?

Według brytyjskich mediów prawdopodobną przyczyną śmierci 52-latki było uduszenie. Policja podejrzewa, że to właśnie 45-latek zamordował żonę. Mężczyznę zatrzymano.

Możemy potwierdzić, że w Halifax znaleziono ciało kobiety. 45-letni mężczyzna został aresztowany pod zarzutem morderstwa i obecnie pozostaje w areszcie

– przekazał rzecznik policji z West Yorkshire, cytowany przez BBC.

Obecnie nie ma innych podejrzanych w tej wstrząsającej sprawie. W mieszkaniu świeżo upieczonych małżonków znaleziono dekoracje haloweenowe… Policja odnalazła walizkę po telefonie z informacją od anonimowej osoby. Kim była? Tego nadal nie wiadomo.

Nasze dochodzenie w tej sprawie jest wciąż na wczesnym etapie i bardzo chcielibyśmy porozmawiać z osobą, która jako pierwsza zadzwoniła do nas w celu dokonania zgłoszenia, ponieważ nie przedstawiła się

– przekazała inspektor Amanda Wimbles.

52-latka osierociła dwoje dzieci: dorosłą córkę i małego, rocznego synka.

Zwłoki panny młodej znalezione w walizce
Twitter
Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij