×

Zwłoki noworodka z obrażeniami głowy znaleziono w szafie. Mieszkanie było całe we krwi

Do makabrycznego odkrycia doszło w województwie wielkopolskim. W Miejskiej Górce w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki noworodka w szafie. Prokuratura nie ma żadnych wątpliwości, że do śmierci dziecka musiały przyczynić się osoby trzecie, najprawdopodobniej była to matka dziecka.

Zwłoki noworodka w szafie znaleziono 2 lipca w godzinach popołudniowych

Policjanci doszli do ciała dziecka po tym, gdy do szpitala w Rawiczu trafiła 30-letnia kobieta. Lekarze szybko ocenili, że kobieta dopiero co urodziła i to zaniepokoiło specjalistów, ponieważ przy matce nie było jej dziecka. Szpital zawiadomił w tej sprawie policję.

Zwłoki noworodka w szafie

Gdy funkcjonariusze dotarli do mieszkania 30-latki, już od samego progu wiedzieli, że doszło do tragedii. Wszędzie była krew

Zaczęli przeszukiwać mieszkanie i dotarli do szafy, w której znaleźli ciało noworodka. Dziecko miało liczne obrażenia głowy. Prokurator Michał Smętkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, w rozmowie z Fakt.24 powiedział:

Sekcja zwłok wykazała, że noworodek żył przez co najmniej kilkanaście minut. Jako przyczynę śmierci chłopca wskazano obrażenia głowy

Kobieta razem z partnerem mieszkała z jego rodzicami. Gdy mężczyzna wrócił do domu i zastał mieszkanie całe we krwi, zawiózł 30-latkę do szpitala. Najprawdopodobniej kobieta ukrywała ciążę. Cały czas przebywa w szpitalu. Nie została jeszcze przesłuchana. Dojdzie do tego, gdy opuści oddział.

_________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Może Cię zainteresować