×

Zwłoki 20-latka pod Pałacem Kultury. Co tam się wydarzyło?!

Zmasakrowane zwłoki 20-latka pod Pałacem Kultury, na terenie budowy Muzeum Sztuki Współczesnej. Na te chwilę wciąż nie za wiele wiadomo na temat tej tragedii. Czy był to nieszczęśliwy wypadek?

Zwłoki 20-latka pod Pałacem Kultury

10 lutego, ok. 30 minut po północy, policjanci z komendy w Śródmieściu otrzymali zgłoszenie o makabrycznym odkryciu. Informacja dotyczyła zmasakrowanych zwłok młodego mężczyzny. Znaleziono je na terenie budowy Muzeum Sztuki Współczesnej przy ul. Marszałkowskiej, a więc tuż pod oknami Pałacu Kultury i Nauki.

Ciało młodego mężczyzny leżało u podstawy dźwigu na budowie. Gdy policjanci dotarli na miejsce, na pomoc było już za późno. Lekarz karetki pogotowia stwierdził zgon poszkodowanego. Ofiara to prawdopodobnie 20-latek polskiej narodowości. Znaleziono przy nim plecak z dokumentami.

Nieszczęśliwy wypadek?

Według wstępnych ustaleń policjantów z komendy w Śródmieściu, 20-latek prawdopodobnie spadł z dźwigu z wysokości kilkudziesięciu metrów. Jak doszło do takiej tragedii?

Jedna z hipotez mówi, że mężczyzna przedostał się na teren budowy i chciał wspiąć się na dźwig. Wtedy doszło do makabrycznego w skutkach upadku. Śledczy biorą też pod uwagę, że doszło do próby samobójczej.

Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku, chociaż nie wykluczamy próby samobójczej. Odnaleziony mężczyzna spadł z wysokości. Ciało odnaleziono pod dźwigiem na terenie budowy.

– przekazał w rozmowie z „Super Expressem” Robert Szumiata z komendy przy ul. Wilczej.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij