Kategorie Inne

Pod żadnym pozorem nie wychodź za mąż za człowieka, który dopuszcza się jednej z tych 12 rzeczy!

Nikt nigdy nie powiedział, że stworzenie relacji z drugim człowiek to proste zadanie. Wiąże się to z pójściem na kompromis, znalezieniem wspólnego języka, ale przede wszystkim obie strony powinny czuć, że są dla siebie najważniejsze i tworzą drużynę. Niestety nie zawsze jest tak kolorowo, a życie pisze własne scenariusze – czasem niezgodne z tym, czego byśmy oczekiwali. Aby rozwiać wątpliwości niektórych z Was i dodać odwagi na to, aby zakończyć związek bez przyszłości, przygotowaliśmy listę zachowań mężczyzny, których nie można akceptować w poważnym związku.

1. Ograniczenie

Facet, który nie ufa Ci całkowicie, zawsze wprowadza ograniczenia, niezależnie od tego, jak lojalna jesteś i jak bardzo go kochasz. Zawsze będą jakieś warunki, które mogą doprowadzić do kłótni. Będzie zabraniał Ci wykonywać ulubione zajęcia tylko dlatego, że niby chroni Cię przed czymś złym. Bzdura!

2. Nie lubi zwierząt

Każdy, kto nienawidzi zwierząt, jest sam zwierzęciem, któremu brakuje empatii! Oczywiście nie mówimy o sytuacji, w której ktoś jest uczulony na sierść, tylko chodzi nam o nienawiść wobec naszych mniejszych braci. Taki facet nie zasługuje na to, abyś poświęcała mu czas!

3. Nic nie znaczą dla niego ustalone zasady w związku

Każdy związek ma pewne podstawowe zasady, a jeśli facet ciągle je łamie, oznacza to, że nie ma dla Ciebie szacunku. Co się z tym wiąże? Nie zasługuje na Twój czas i miłość.

4. Łamie obietnice

Jeśli ciągle nie dotrzymuje słowa, oznacza to, że nie liczy się z Twoim zdaniem i nie obchodzi go to, co myślisz i co do niego mówisz.

5. Bierze, a nie daje niczego od siebie

Chyba komuś zapomniało się na czym polega związek! Dwie osoby muszą nie tylko równie mocno pragnąć szczęścia, ale powinny równie mocno się starać o siebie. Jeśli Twój mężczyzna co chwilę coś od Ciebie otrzymuje, pomagasz mu, wspierasz go czy pocieszasz, a nie możesz liczyć na to samo, chyba pora pokazać mu drzwi.

6. Wszechwiedzący

Można uznać, że to przypadek spisany na straty. Nie da się budować poważnego związku z kimś, kto uważa się za nieomylnego. Facet, który uważa, że zawsze ma rację, nigdy nie zrozumie swoich błędów.

7. Ciągłe wymówki

No tego chyba nie trzeba zbytnio tłumaczyć, bo każda rozsądna kobieta powinna mieć świadomość, że w ciągu jednego tygodnia nie gubi się telefonu kilka razy i nie przesiaduje się codziennie u mechanika.

8. Ciągłe kłótnie

Drobne sprzeczki raz na jakiś czas nie są powodem do zmartwień. Powinnaś przemyśleć pewne kwestie, gdy Twój partner notorycznie zaczyna awantury i wykłóca się o wszystko. Nie da się żyć z kimś, kto nie jest w stanie pójść na kompromis. To nie jest możliwe!

9. Nie lubi rozmawiać

A czy to przypadkiem nie jest najważniejsze w związku?! Wystarczy, że on skończy mówić i Ty masz coś do dodania, to on nagle zaczyna byćn nieobecny, a co za tym idzie, pokazuje, jak bardzo nie obchodzą go Twoje uczucia.

10. Ciągle się czepia

Nikt tak nie potrafi posprzątać i ugotować jak jego mama. Przeszkadza mu każdy najmniejszy szczegół i nie boi się Ci go wytykać. Nie da się żyć w związku, w którym cały czas ktoś Cię do kogoś porównuje i czepia się o każdy ruch.

11. Nienawidzi rodziny

Zmuszasz go, aby poszedł z Tobą na jakąkolwiek rodzinną uroczystość i wręcz błagasz, aby był miły. Nie da się przecież odciąć w 100% od bliskich po to tylko, aby zaspokoić swojego partnera, który nie ma powodów do tego, aby nie lubić Twoich rodziców tylko po prostu mu nie zależy na budowaniu więzi. Czy taki facet będzie odpowiednią głową Waszej rodziny?!

12. Używa przemocy

Bez względu na to, czy jest fizyczna czy emocjonalna, uciekaj z dala od faceta, który zachowuje się w agresywny sposób! Mężczyzna, który nie jest w stanie kontrolować swojego gniewu, nigdy nie będzie dobrym partnerem.