×

Oficjalny zwiastun filmu „Pewnego razu… w Hollywood”. Czy jest w nim Zawierucha?

Jeszcze nigdy w Polsce nie było tak głośno o filmie Quentina Tarantino. Wszystko za sprawą młodego aktora, Rafała Zawieruchy. Gdy media poinformowały o jego angażu przy produkcji „Pewnego razu… w Hollywood”, zaczęliśmy z niecierpliwością czekać na premierę. Już dziś możemy obejrzeć zwiastun filmu, ale czy jest tam polski aktor?

Fantastyczne doniesienia

W sierpniu 2018 roku portal The Hollywood Reporter poinformował, że Rafał Zawierucha otrzymał angaż w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood” (ang. Once Upon a Time in Hollywood).

Młody aktor, pochodzący z Kielc wyjechał więc do Los Angeles. Zagrał postać Romana Polańskiego w filmie jednego z najbardziej znanych reżyserów. W dodatku u boku Brada Pitta i Leonardo DiCaprio.

Wycięte sceny w filmie Tarantino

Po wielkim entuzjazmie, musieliśmy jednak nieco ochłonąć. Z komunikatów płynących z Hollywood wynikało bowiem, że sceny z udziałem Polaka mogły nie trafić do finalnej wersji filmu Tarantino. Wszystko za sprawą zapowiedzi „Pewnego razu… w Hollywood”, w którym nie było żadnej sceny Rafała Zawieruchy.

Sam zainteresowany skomentował te informacje na łamach „Faktu” dosyć ostrożnie:

Zobaczymy niedługo. […] zawsze i wszędzie będę podkreślał, że zaproszenie przez Quentina było dla mnie wielkim zaszczytem. Ta historia bardzo mnie zmieniła. Po pierwsze mogłem przyglądać się największym gwiazdom przy pracy, a po drugie, na prywatnym gruncie, spotkałem się z legendami filmu. To była ważna lekcja.

Najnowszy zwiastun filmu daje nadzieję

W Internecie pojawił się oficjalny zwiastun filmu „Pewnego razu… w Hollywood”. Co ciekawe, w trailerze możemy zobaczyć Zawieruchę, który w produkcji Quentina Tarantino wciela się w rolę Romana Polańskiego. Przedstawiono scenę, jak Polak idzie z Magot Robbie, trzymając ją za rękę.

Wprawdzie udział w zwiastunie niczego nie gwarantuje, ale daje pewną nadzieję na występ aktora w filmie. Zresztą, zobaczcie sami:

Premiera filmu Tarantino w Polsce

Zwiastun filmu „Pewnego razu… w Hollywood” trafił do sieci 20 maja 2019 roku, czyli na dzień przed jego premierą na festiwalu w Cannes.

Jak napisał w krótkim oświadczeniu Quentin Tarantino:

Cieszę się, że mogę być w Cannes i mogę podzielić się z festiwalową publicznością filmem „Once Upon a Time in Hollywood”. Obsada i ekipa ciężko pracowali nad stworzeniem czegoś tak oryginalnego i proszę tylko, aby wszyscy unikali ujawniania czegokolwiek, co mogłoby uniemożliwić późniejszym widzom przeżycie filmu w ten sam sposób.

Premiera w Stanach Zjednoczonych planowana jest na 26 lipca, a w Polsce – 9 sierpnia 2019 roku.

Akcja filmu rozgrywa się w 1969 r. w Los Angeles. Tło fabuły stanowi historia Charlesa Mansona i dokonanych przez jego szajkę zbrodni…

Może Cię zainteresować

zamknij