×

Znana dziennikarka zachwyciła na gali Oscarów. Postawiła na odważne stylizacje

Z roku na rok rozdaniom Oscarów towarzyszy coraz ostrzejsza krytyka. Mimo to, mało która osoba związana z przemysłem filmowym nie chciałaby otrzymać złotej statuetki. Dlatego też, nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej zawsze budzą ogromne zainteresowanie ludzi na całym świecie.

TVP zadbało o relację z Oscarów 2019

W Polsce mało kto decyduje się na oglądanie całej ceremonii. Samo rozdanie nagród w naszej strefie czasowej zaczyna się dopiero o 2 w nocy i trwa ponad 4 godziny. Jednak temat cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego większość telewizji decyduje się na przygotowanie relacji.

W tym roku o reportaż pokusiła się także stacja TVP. Za relację z Hollywood odpowiadała Zuzanna Falzmann. Dziennikarka od 11 lat pracuje jako amerykańska korespondentka, najpierw dla stacji Polsat, a od 2016 roku dla Telewizji Polskiej.

Dwie sukienki na jedną okazje

Jednym z aspektów, które budzą w fanach Oscarów największe emocje, są kreacje z czerwonego dywanu. Gala tego formatu wymaga odpowiedniego stroju nie tylko od gwiazd i osób towarzyszących. O odpowiedni wygląd muszą zadbać także dziennikarze.

Zuzanna Falzmann pojawiła się na czerwonym dywanie w bardzo odważnej stylizacji. Dziennikarka zdecydowała się na bogato zdobioną sukienkę odkrywającą dekolt. Do czerwonej kreacji reporterka dobrała równie zdobne akcesoria – długie złote kolczyki i masywne bransolety. Dodatkowo Falzmann uzupełniła stylizacje mocnym makijażem podkreślającym oczy. Warto przy tym zauważyć, że gwiazda TVP odeszła od charakterystycznej dla Oscarów długiej sukienki do ziemi, stawiając na zdecydowanie krótszą kreację.

Falzmann nie poprzestała na jednej kreacji. W trakcie Oscarów czerwoną sukienkę zmieniła na niebieską stylizację. Za drugim razem zdecydowała się na mniej zdobną, ale długą sukienkę o raczej klasycznym kroju.

Wygląd dziennikarki na czerwonym dywanie przykuwał uwagę. Internauci również nie szczędzili komplementów. Reporterkę TVP w takiej odsłonie zdecydowanie można było pomylić z jedną z gwiazd świata filmu.

Która stylizacji gwiazdy TVP bardziej przypadła wam do gustu?

Polecane

Może Cię zainteresować