×

Chłopcy spróbowali zrobić sobie maseczki. Szybko przekonali się, że to nie był dobry pomysł

Żeby być pięknym trzeba cierpieć? Niejedna kobieta zgodziłaby się z tym stwierdzeniem… Często okazuje się, że zabiegi, które w efekcie mają polepszyć Wasz wygląd, przysparzają też odczuć, których nie da się zaliczyć do przyjemnych. O ile depilacja woskiem jest tu oczywistym przykładem, o tyle robienie maseczki na twarzy już niekoniecznie…

Czarna maseczka hitem

A jednak w przypadku produktu, który w zeszłym roku podbił rynek beauty, skojarzenie to jest prawidłowe. Mowa tu oczywiście o czarnej węglowej maseczce na twarz, której zadaniem jest oczyszczanie porów. Prawidłowo wykonana nie powinna przysporzyć większych „cierpień”. Niestety, w sieci pełno jest przykładów na to, że jednak nie zawsze jej stosowanie kończy się zachwytem.

Na własnej skórze przekonało się o tym to rodzeństwo… A efekty wywołują i współczucie, i… śmiech!

Gdy maseczkę robią dzieci…

Dramatyczną walkę z czarną, zastygniętą maseczką na twarzach swoich synów uwieczniła Jeanette Marí. Mama podzieliła się swoim nagraniem na YouTubie. Hmmm… Filmik wywołuje mieszane uczucia. Z jednej strony trudno nie współczuć ciekawskim dzieciakom, z drugiej jeszcze trudniej powstrzymać szczery śmiech.

Musicie same ocenić…

Może Cię zainteresować