×

Przygotowywał się do zrobienia selfie. Nie spodziewał się, kogo sfotografuje na drugim planie

W dzisiejszych czasach robienie selfie to codzienność wielu osób. Internauci prześcigają się w tym, komu uda zrobić się ciekawsze zdjęcie. Niektórzy są nawet gotowi, by zaryzykować w tym celu życie. Od czasu do czasu zdarza się też, że ktoś ma na tyle szczęścia, by niesamowite selfie zrobić całkowicie przypadkiem.

Internet to koty

Social media są przepełnione zdjęciami naszych zwierzaków. Nic dziwnego, skoro nawet eksperci są zdania, że na Internet składają się głównie zdjęcia i filmiki z kotami w roli głównej ? Tym razem pewnemu mężczyźnie udało się uchwycić w kadrze zwierzaka, który raczej nie należy do kategorii domowych pupili.

Pasażer na gapę

Amerykanin spędzał dzień pływając łódką. Stwierdził, że chwila jest piękna i byłoby miło zachować ją w pamięci na dłużej. Dlatego wyciągnął aparat i chciał zrobić sobie selfie. Okazało się, że nie tylko on znajdzie się w kadrze.

Kiedy przygotował aparat do zdjęcia, na jego łódkę wskoczył niespodziewany pasażer, który postanowił spędzić kilka chwil z Amerykaninem. Mężczyzna był mocno zaskoczony, że na łódce znalazła się foka, więc postanowił wszystko nagrać.

Nowy przyjaciel

Najwyraźniej foka bardzo potrzebowała przyjaciela. W czasie, gdy mężczyzna nagrywał filmik, nowy kumpel cały czas przytulał się do jego ramienia. Całe zdarzenie jest zaskakujące, ponieważ mimo, że foki wyglądają uroczo, to często bywają agresywne.

Rezultatem niecodziennego spotkania jest niesamowite wideo. Musimy przyznać, że to chyba najbardziej urocza rzecz, jaką widzieliśmy w tym tygodniu.

Udało wam się kiedyś zrobić równie ekscytujące zdjęcie?

Polecane

Może Cię zainteresować