×

Porzucił rodzinę dla uchodźczyni z Ukrainy. Teraz ponosi przykre konsekwencje

Anthony Garnett porzucił rodzinę dla uchodźczyni z Ukrainy. Kobieta przyjechała z Kijowa do Wielkiej Brytanii, żeby uciec przed wojną. Znalazła nie tylko schronienie, ale i miłość. Jednak zakochany 29-latek płaci wysoką cenę za to uczucie…

Porzucił rodzinę dla uchodźczyni z Ukrainy

Tę historię opisywaliśmy kilka miesięcy temu. Byłaby to całkiem romantyczna opowieść o miłości, gdyby nie fakt, że uczucie zbudowano na cudzym nieszczęściu. A to kiepski filar związku… 29-latek zaczyna się o tym przekonywać.

Tony Garnett i jego 28-letnia żona Lorna z Bradford mieszkali w hrabstwie West Yorkshire z dwiema córeczkami w wieku 6 i 3 lat. Tony i Lorna byli parą od 10 lat, ale zaledwie 10 dni wystarczyło, by ich życie drastycznie się zmieniło. Zmiany rozpoczęły się w dniu, w którym do Manchesteru przyleciała piękna Ukrainka – 22-letnia Sofia Karkadym.

Kobieta zjawiła się w Wielkiej Brytanii po tym, jak Tony za pośrednictwem Facebooka zaproponował jej zakwaterowanie. Sofia szybko zaskarbiła sobie sympatię dzieci, ale od początku nie dogadywała się z panią domu. Sytuacja była coraz bardziej napięta. Lorna zapewne przeczuwała, że wkrótce pożałuje decyzji o przygarnięciu Ukrainki. Sofia ponoć szybko zaczęła malować usta na czerwono i zakładać wyzywające topy.

Tony i Sofia zaczęli ze sobą flirtować. Z czasem poczynali sobie coraz śmielej. Gdy Lorna postawiła męża pod ścianą i kazała mu dokonać wyboru, ten postanowił, że odejdzie od rodziny i zamieszka z 22-letnią Ukrainką.

Uznałem, że skoro musi odejść, to ja odejdę razem z nią. Spakowaliśmy się i przenieśliśmy do moich rodziców

– opowiadał 29-latek.

Zostawił żonę dla Ukrainki – stracił pracę

Wicie wspólnego gniazdka okazało się sporym wyzwaniem, szczególnie finansowym. Gdy brytyjskie media nagłośniły historię 29-latka, Tony został społecznie napiętnowany. A ponieważ prowadzi własną firmę ochroniarską, przełożyło się to także na jego pracę. Mężczyzna zaczął tracić klientów. National Health Service wypowiedział mu umowę, tłumacząc że Anthony stał się osobą publiczną.

Kiedyś prowadziłem bardzo udany biznes. Poświęciłem się temu, czasem pracowałem ponad 80 godzin tygodniowo

— przyznał mężczyzna na łamach Daily Star.

Jednak utrata klientów nie jest jedynym problemem 29-latka. Sofia na skutek infekcji oka częściowo straciła wzrok, przez co Tony musi się nią opiekować. Dodatkowo kobieta mierzy się z hejtem, a niektórzy internauci odgrażają się, że doprowadzą do tego, by deportowano ją do Ukrainy.

Tony nie ukrywa, że to dla niego trudny czas. Teraz musi pożyczać pieniądze od członków rodziny, żeby przetrwać. Pary nie stać na umeblowanie kawalerki. Jednak mężczyzna się nie zniechęca i planuje przyszłe życie u boku 22-letniej Ukrainki. Zamierza nawet wykonać zabieg, odwracający skutki wazektomii, by móc razem z Sofią cieszyć się potomstwem.

Póki co mężczyzna nie ma co liczyć na spotkania z córkami. Lorna zabroniła niewiernemu mężowi kontaktów z dziećmi.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij