×

Chciała tylko pofarbować siwe odrosty. Mąż się rozpłakał, gdy wróciła od fryzjera

Mówi się, że kobiety to płeć piękna. Nie ma się więc co dziwić, że praktycznie każda z nich potrafi zrobić wiele, aby ukryć swoje niedoskonałości, a w tym zmarszczki czy chociażby siwe włosy. Nasza bohaterka jest jedną z kobiet, która postanowiła w końcu pozbyć się siwych odrostów. Za namową eksperta zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Metamorfozę, która choć znacznie odbiegała od jej wizji, dodała jej wiary w siebie i uczyniła wyjątkowo piękną. Finalnie została odmłodzona przez siwe włosy.

Miała spore, siwe odrosty

Monaya nie jest już najmłodsza. I choć przemijający czas nie odebrał jej urody, piękna kobieta ostatnio trochę się zaniedbała, co widać gołym okiem. Wystarczy spojrzeć na jej głowę, przy której widać długie, siwe odrosty sięgające miejscami do połowy długości włosów. Odrosty, które w połączeniu z zafarbowanymi na ciemno włosami prezentowały się wyjątkowo niekorzystnie. Dzisiaj na szczęście niewiele już po nich pozostało.

Została odmłodzona przez siwe włosy

Youtube

Fryzjer sam uznał, co będzie najlepsze dla Monay. Odmłodził ją przez siwe włosy

Metamorfozą amerykanki zajął się sam Chistopher Hopkins znany jako Makeover Guy. Stylista odmienił już życie niejednej kobiety, zmieniając ją nie do poznania. W wielu przypadkach robił to zupełnie po swojemu, często nie słuchając przy tym uwag swoich klientek. Tak było również tym razem… Monaya spodziewała się, że Christopher delikatnie skróci jej włosy i pofarbuje odrosty. Ekspert podszedł jednak do jej „problemu” z zupełnie innej strony. Jeszcze bardziej wyeksponował siwy kolor, pozbywając się jednocześnie ciemniejszych włosów. Efekt? Bohaterka metamorfozy uzyskała krótkie, pasujące do twarzy i łatwe do uczesania włosy.

Nagranie z niezwykłej przemiany publikujemy poniżej ??

Reakcje internautów

Internauci są zachwyceni przemianą Monay do tego stopnia, że niektórzy posunęli się nawet do stwierdzenia, że „spokojnie może zostać modelką”.

Genialne cięcie i kolor. Dodało jej świeżości i uwydatniło cudowne kości policzkowe

Z nową fryzurą może spokojnie zostać modelką. Uwierzcie mi, pracuję w tej branży i znam się na rzeczy

W życiu bym nie pomyślała, że siwe włosy mogą tak odmłodzić. Co za piękna kobieta!

Najlepsza przemiana, jaką w życiu widziałam. Efekt mnie zaskoczył i zachwycił

Została odmłodzona przez siwe włosy! Kto by się spodziewał ?

Została odmłodzona przez siwe włosy

Jedno jest pewne. Nawet jeśli Monay przez dłuższy czas nie zjawi się u fryzjera, sytuacja sprzed metamorfozy już się nie powtórzy z prostego powodu. Siwy odrost na siwych włosach po prostu nie będzie widoczny.

Podpisalibyście się pod tymi komentarzami? Faktycznie wygląda o niebo lepiej?

Może Cię zainteresować

zamknij