×

Polka, która jest żoną arabskiego szejka ujawnia prawdę o dubajskich orgiach

Żona szejka ujawnia prawdę o dubajskich orgiach. Polka, która poślubiła arabskiego milionera, pisze książki o wstydliwych tajemnicach Dubaju.

Pisarka w hidżabie

Laila Shukri poślubiła arabskiego szejka i zamieszkała z nim w Dubaju. Pisze książki, które są rozchwytywane przez polskie wydawnictwa. Personalia, którymi podpisuje swoje książki, to pseudonim. Kobiecie zależy na zachowaniu anonimowości, bo, jak twierdzi, mąż nie wie, że ujawnia swoim rodaczkom wstydliwe sekrety arabskich bogaczy.

Wiele czytelniczek książek Laili jakoś nie bardzo wierzy w tę anonimowość, bo ostatecznie pochodzących z Polski żon arabskich szejków nie mieszka w Dubaju sto, ani nawet pewnie dziesięć, więc mąż mógł zacząć coś podejrzewać. Trudno też uwierzyć, by żona szejka miała wstęp do sekretnych klubów, gdzie odbywają się słynne dubajskie orgie. No ale załóżmy, że wierzymy jej na słowo…

Laila wydała dotąd książki o frapujących tytułach: Byłam kochanką arabskich szejków, Jestem żoną szejka, a także Jestem żoną terrorysty i Uciekłam z arabskiego burdelu. Ostatnio udzieliła, oczywiście skrywając się za hidżabem, wywiadu portalowi Fakt24, w którym ujawniła szokującą prawdę o seksualnych upodobaniach arabskich bogaczy.

żona szejka ujawnia
taniaksiążkal

Żona szejka ujawnia prawdę

Na szczęście dubajski rynek usług erotycznych świadczy szeroki wachlarz usług. Za odpowiednią cenę swoje marzenia zrealizują zarówno fani orgii z udziałem sprowadzanych z całego świata luksusowych prostytutek jak i ci, którzy gustują w dziewicach. Wszystko jest możliwe, oczywiście za odpowiednio wysoką cenę. Jak ujawnia Shukri:

Działające w Dubaju liczne agencje towarzyskie oferują swoim klientom szeroki zakres usług seksualnych, które potrafią zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Najwyższej klasy agencje nazywają swoje prostytutki „dziewczętami dla VIP-ów” lub nawet „dubajskimi księżniczkami”. W ich luksusowej ofercie można znaleźć dziewice, których cena może dochodzić do kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy dolarów, lub uczestnictwo w ekscentrycznych orgiach seksualnych. Niektóre kobiety są zmuszane do prostytuowania się, a inne dobrowolnie decydują się na taki rodzaj pracy ze względu na możliwość wysokich dochodów.

Według ostrożnych szacunków w Dubaju pracuje około 30 tysięcy prostytutek. Wiele z nich zostało sprzedanych do agencji towarzyskich przez własne rodziny. Inne są zmuszane do prostytucji szantażem, biciem lub za pomocą narkotyków. Oprócz tych 30 tysięcy, do Dubaju regularnie przyjeżdżają cudzoziemki, by zarobić na „gościnnych występach”. Niemal wszystkie idą potem w zaparte, że wcale się nie prostytuowały, tylko pracowały jako modelki.

Ten proceder barwnie opisał dziennikarz Piotr Krysiak w książce Dziewczyny z Dubaju. Opierając się na stenogramach z przesłuchań, ujawnił prawdę o stręczycielskim biznesie, którym zajmowały się między innymi córka oraz była żona znanego muzyka. Danuta i Joanna B. pod szyldem „agencji modelek” świadczyły usługi seksualne bogatym klientom podczas wyjazdów do ekskluzywnych europejskich kurortów, Dubaju oraz na luksusowych jachtach.

Ich ofiarą padła między innymi Iwona Węgrowska, która skuszona obietnicą luksusowej imprezy, podczas której może znaleźć miłość swojego życia, wybrała się do francuskiego kurortu Courchevel, jednak zapewnia, że do seksu wtedy nie doszło.

Jednak najwięcej pieniędzy można było zarobić za świadczenie usług seksualnych arabskim szejkom w Dubaju. Stąd wzięło się, stosowane przez wszystkie media, określenie „afera dubajska”. Krysiak ujawnił, że wśród prostytutek były między innymi zwyciężczyni konkursu Miss Polonia, zdobywczyni kilku europejskich tytułów, uczestniczka Top Model, aktorka z filmu Sfora oraz narzeczona popularnego aktora serialowego.

Obecnie trwają prace nad ekranizacja książki Krysiaka. Produkcją zajmują się Doda i jej mąż, Emil Stępień.

Pexels

Źródła: kobieta.wp.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij