×

Żona Kamila Stocha przeszła trzy operacje. Z jej zdrowiem było wyjątkowo źle

Żona Kamila Stocha przeszła trzy operacje, które sprawiły, że już nigdy nie będzie mogła wrócić do ukochanego sportu. Ciężka kontuzja całkowicie zniweczyła jej plany zawodowe. Kobieta ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojego męża.

Wspólna praca i życie

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są małżeństwem od niemal 11 lat. Ich ślub odbył się 7 sierpnia 2010 roku w kościele Ojców Paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Para jest prawie nierozłączna. Oprócz życia prywatnego, Stochowie prowadzą również wspólny biznes. Ewa pracuje w charakterze fotografa oraz menadżera polskich skoczków: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły i Stefana Huli.

Co więcej, żona skoczka prowadzi z nim ich własny klub sportowy Eve-nement Zakopane, w którym wielbiciele skoków narciarskich mają szansę szkolić swoje umiejętności. Jeszcze niedawno Ewa Bilan-Stoch w wywiadzie udzielonym Onetowi dzieliła się informacjami na temat sposobu funkcjonowania firmy. Wyznała wówczas, że dzięki pracy z mężem ma możliwość łączenia obowiązków zawodowych ze swoją pasją.

Praca menedżera daje mi możliwość połączenia wiedzy i umiejętności, co dodatkowo przynosi mnóstwo satysfakcji. Fotografia jest moją największą pasją, czymś, w czym całkowicie mogę się zatracić. Na szczęście wszystko można pogodzić – czasem lepiej, czasem gorzej, ale to dobra szkoła kompromisu.

Gwiazda stwierdziła też, że tryb życia jej męża odpowiada jej.

Akurat sam Kamil mi to ułatwia, bo jest po prostu bardzo fajnym facetem.

żona Kamila Stocha przeszła trzy operacje
Instagram
żona Kamila Stocha przeszła trzy operacje 2
Instagram

Żona Kamila Stocha przeszła trzy operacje

Na początku tego roku zrobiło się głośno o Ewie Bilan-Stoch za sprawą jej udziału w 86. Gali Mistrzów Sportu. Żona skoczka przyszła na galę ubrana w strój inspirowany Elsą z filmu „Kraina Lodu”. Niestety większości komentatorów jej kreacja nie przypadła do gustu. Żona skoczka miała wówczas wiele powodów do zmartwień, wynikających ze złośliwych komentarzy.

Jak się później okazało, Ewa Bilan-Stoch jeszcze nie tak dawno miała dużo poważniejsze problemy niż uwagi z powodu nietrafionej sukienki. W wywiadzie udzielonym Faktowi, wyznała, że jeszcze nie tak dawno podobnie jak jej mąż, chciała realizować się w sporcie.

Oprócz tego, że Ewa Bilan-Stoch ukończyła Krakowskie Szkoły Artystyczne i posiada wykształcenie pedagogiczne, kobieta przez wiele lat trenowała judo. Marzyła o tym, aby zrobić karierę w tym sporcie. Niestety zupełnie niespodziewanie doznała poważnego urazu kolana, który przekreślił jej plany. W rozmowie z serwisem sport.onet.pl, przyznała, że kontuzja po dzień dzisiejszy daje o sobie znać. Żona skoczka musiała przejść szereg operacji, ale nigdy nie odzyskała pełnej sprawności.

Tęsknię, ale jestem po trzech operacjach kolan. Mogę ćwiczyć w domu na macie, jednak treningi w sali odpadają. Poświęciłam dla sportu wiele lat, więc to normalne, że pojawia się czasem tęsknota. Nawet mi się śni nieraz, że startuję w zawodach i nadal walczę. Niestety to tylko sny.

żona Kamila Stocha przeszła trzy operacje 3
Instagram
Instagram

Anna Lewandowska i Ewa Stoch na Gali Mistrzów Sportu 2019

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij