×

Mąż wcześniej wrócił do domu i wszedł do sypialni. Zobaczył żonę w wyzywającym stroju

W związku ważne jest, aby móc polegać na drugiej osobie i przede wszystkim mówić sobie wszystko szczerze bez żadnych tajemnic. Marcin niestety nie doświadczył czegoś takiego, a na pewno nie może powiedzieć, że jego ostatnie małżeństwo należało do szczęśliwych. Na początku oczywiście wszystko było dobrze. Przez kilka pierwszych lat także jego życie wyglądało jak z bajki, ale jedno przyjście do domu wcześniej z pracy spowodowało że 4 lata małżeństwa i 5 lat przed ślubem stały się nieważne…

„Iza była spełnieniem moich marzeń i bardzo zabiegałem o nią przez kilka lat, gdy razem studiowaliśmy. Bardzo długo nie dała się namówić na randkę, ale w końcu to mi się udało i poszliśmy na kawę tuż po zajęciach”

Tak długo gadaliśmy, że pani musiała nas wyprosić z knajpy. Wiem, że to może wydać się dziwne, że w ogóle ja jako facet się wam z tego zwierzam, ale chcę przestrzec innych, aby naprawdę uważali i sugerowali się też czasem głową, a nie tylko sercem…

Takich kaw odbyliśmy sporo aż w końcu udało mi się zdobyć serce Izy. W skrócie mogę powiedzieć, że przez lata narzeczeństwa byliśmy bardzo szczęśliwi i przez pierwsze lata małżeństwa – to znaczy przynajmniej ja tak odbierałem nasz związek. Moja żona była kochana, czuła i robiła wszystko, aby nasze małżeństwo było szczęśliwe. Ja także się starałem i wiedziałem, że muszę o nią zabiegać każdego dnia

„11 września 2017 roku zapamiętam na zawsze, bo wtedy właśnie wróciłem wcześniej z pracy i zobaczyłem moją żonę w sytuacji, która na zawsze zmieniła nasze małżeństwo i mnie”

Wszedłem do mieszkania i słyszałam jakieś głosy, ale byłem pewien, że to radio, którego Iza nie wyłączyła, idąc do pracy. Okazało się jednak, że nie było to radio, a moja żona, która wydawała okrzyki w naszej sypialni. Podniosło mi się ciśnienie, bo byłem pewien, że zaraz zobaczę jakiegoś faceta. Otworzyłem z impetem drzwi, zobaczyłem moją żonę w wyuzdanej bieliźnie, która wypina się do kamerki w laptopie.

Gdy mnie zobaczyła, szybko wyprostowała się i zaczęła tłumaczyć. Nawet nie zdążyłem tego przetrawić, a ona mówiła, że tak sobie dorabia i robi to od początku naszego związku i żebym się nie denerwował.

Że co proszę? Mam się nie denerwować, że moja żona od samego początku, gdy jesteśmy razem okłamuje mnie i pokazuje swoje nagie ciało obcym facetem za pieniądze?!

Na nic zdały się jej wytłumaczenia. Nie wiem, czy byłbym w stanie w ogóle przymknąć na to oko. Niczego nam nie brakowało, dobrze oboje zarabialiśmy, nasi rodzice byli zdrowi. Nie potrzebowaliśmy tych pieniędzy do niczego. Ona robiła to z czystej przyjemności i to teraz wiem na pewno… Złożyłem dokumenty rozwodowe. Nie chcę więcej znać tej kobiety i nie wiem czy jeszcze komukolwiek będę w stanie uwierzyć…. Niestety zalogowałem się na konto, gdzie moja żona prezentowała swoje wdzięki i widziałem wszystko. Obrzydliwe!

*zdjęcia mają charakter poglądowy

Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Polecane

Może Cię zainteresować