×

Edyta Pazura pokazała się w samym bikini. Figury zazdroszczą jej inne mamy

Lato w pełni i korzystają z tego dosłownie wszyscy, a już najchętniej ci, którzy mają możliwość odpoczynku na łonie natury. Do tego grona zalicza się Edyta Pazura, która swoich fanów na Instagramie zaskoczyła odważnym zdjęciem. Żona Cezarego Pazury w bikini pokazała się całemu światu i my… otwieramy buzię ze zdziwienia! Jaka figura, pani Edyto! To powinno być zabronione ??

Żona Cezarego Pazury w bikini uśmiecha się zalotnie do obiektywu, a jej fani się rozpływają nad tym, jak wygląda mama trójki dzieci!

Zapewne powinnam nałożyć oliwkę na swoje ciało aby pięknie się świeciło, wciągnąć brzuch, ażeby uwydatnić sześciopak, którego nie mam i na sam koniec wskoczyć na tego wielkiego flaminga, aby idealnie wpisać się w intagramowe trendy. Podczas romantycznie zachodzącego słońca, mój małżonek Cezary powinien mi cykać tysiące fotek, aż do całkowitego zmroku, tak aby w końcu zrobić TO idealne zdjęcie. Na sam koniec, czekałaby mnie żmudna praca nakładania odpowiedniego filtra… Niestety temperatura wody w basenie jak i silny, porywisty wiatr pokonały te zamiary. Wiem, wiem – jako trzydziestoletnia matka trójki dzieci powinnam zakryć pośladki, ale jakoś nie zabrałam ze sobą koca ? Tak czy siak musnęłam flaminga stopą, więc ptak został ujarzmiony, a brzuch odpowiednio schowany ??

„Pod wrażeniem byli nie tylko fani, ale i znane koleżanki. Sylwetkę Edyty skomentowała Agata Rubik, Dominika Grosicka i Ania Lewandowska

My oczywiście widzimy, że Edyta wygląda kwitnąco, ale przy okazji zwracamy uwagę na poczucie humoru, które nam wyjątkowo pasuje. A co na to fani? Już śpieszymy z odpowiedziami!

Padłam z wrażenia Matko Trójki ❤️? i leżę a z okazji dnia przytulania tulę Cię gorąco????

Ja mama trójki dzieci chciałabym mieć takie pośladki ???

Gdybym miała takie Ciało po 3 dzieci to nago po mieście bym chodziła! Serio ???

No no no! Pan Cezary ma mega szczęście ? piękna z Pani kobieta! Cudownie ?

Cholera, proszę nie razić w oczy taką idealną figurą ??? Teraz to ja się nie dziwię, że Pan Cezary taki wiecznie zakochany ?

Też należycie do fanklubu Edyty Pazury?

zamknij