Kategorie NewsyŻycie

34-letni żołnierz rzucił się na żonę z siekierą. Kobieta była w 8. miesiącu ciąży

Żołnierz to nikt inny jak osoba pełniąca służbę w siłach zbrojnych państwa zobowiązana do obrony jego granic. Mając wiec u boku taką osobę, powinniśmy się czuć bezpieczni. Od każdej reguły są jednak wyjątki. W tragiczny sposób przekonała się o tym mieszkająca na co dzień w Lisowie niedaleko Radomia na Mazowszu życiowa partnerka 34-letniego wojskowego. Żołnierz zaatakował ciężarną żonę siekierą. Dzisiaj kobieta walczy o życie w szpitalu.

Żołnierz zaatakował ciężarną żonę siekierą. 34-latek został zatrzymany

34-letni żołnierz miał niedawno wrócić z misji wojskowej. W środę wieczorem odprowadził starszego syna do sąsiadów, po czym wrócił do domu i rozpętał piekło. Bez najmniejszych skrupułów zaatakował swoją żonę siekierą. Kobieta była wówczas w 8. miesiącu ciąży. Kiedy było już po wszystkim, udał się do sąsiadki, aby się jej tym pochwalić. Przerażona kobieta powiadomiła o zdarzeniu policję i załogę pogotowia ratunkowego. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zatrzymali 34-latka w domu, w którym zaatakował żonę i wezwali Żandarmerię Wojskową.

Żołnierz w chwili zatrzymania był trzeźwy. Póki co nie wiadomo, czy był pod wpływem środków odurzających. Odpowiedź na to pytanie mają pomóc poznać wyniki badań krwi.

Żołnierz zaatakował ciężarną żonę siekierą
Pexels

Walka o życie kobiety

Ciężarna, ciężko ranna kobieta, została natychmiast przetransportowana do radomskiego szpitala.

Jest w stanie ciężkim, realnie zagrażającym życiu – przekazał Łukasz Łapczyński, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie

O ile lekarze wciąż walczą o życie 34-latki, życia przebywającego wciąż w brzuchu matki maleństwa nie udało się uratować.

Żołnierz zaatakował ciężarną żonę siekierą
PxHere

Los żołnierza

34-letni żołnierz został przewieziony do Warszawy. Tam przebywa w pomieszczeniu dla zatrzymanych.

Po zgromadzeniu niezbędnego materiału dowodowego zostanie przewieziony do Prokuratury Okręgowej w Warszawie Wydziału ds. Wojskowych, gdzie zostaną mu przedstawione zarzuty – zaznaczył prok. Łapczyński

Żołnierz zaatakował ciężarną żonę siekierą
Flickr

Horror w Sztumie

Atak siekierą to niejedyna mrożąca krew w żyłach historia, która w ostatnim czasie obiegła Polskę. W jednym z bloków mieszkalnych przy ulicy Spokojnej w Sztumie znaleziono zwłoki 30-latki z ranami kłutymi. 33-letni mąż zamordowanej kobiety sam wcześniej zgłosił się na policję w sprawie okrutnego zabójstwa i wskazał miejsce, w którym porzucił zwłoki ofiary. Oboje byli w trakcie rozwodu.

_______________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy