×

Zobaczyła w płomieniach katedry Jezusa. O tym zdjęciu piszą media z całego świata

Pożar w katedrze Notre Dame, który wybuchł w poniedziałek wieczorem, wstrząsnął całym światem. Ogień pochłonął niemal cały dach świątyni w wyniku czego runęła także iglica na skrzyżowaniu naw kościoła. Dzięki bohaterskiej interwencji setek strażaków, udało się na szczęście uratować konstrukcję średniowiecznego zabytku. Po sieci wciąż krąży pełno nagrań i zdjęć z momentu, kiedy Notre Dame stanęła w płomieniach. 38-letnia Szkotka, Lasley Rowan, zwróciła uwagę na jedną z fotografii trawiących budynek. Kobieta zobaczyła w płomieniach katedry Jezusa. Nie wierzysz? Koniecznie spójrz na poniższe zdjęcie.

Kobieta zobaczyła Jezusa w płomieniach katedry Jezusa

Lasley Rowan mieszka na co dzień w Alexandrii w Szkocji. O 38-latce prawdopodobnie nigdy nie zrobiłoby się głośno, gdyby nie zdjęcie pożaru katedry Notre Dame, które zamieściła na swoim profilu na Facebooku. Zdjęcie, które znacznie odbiega od pozostałych. Aby zwrócić uwagę na jeden istotny szczegół, kobieta zaznaczyła fragment zdjęcia, który zasługuje na szczególną uwagę. Lasley jest niemal pewna, że na fotografii ukazał jej się Jezus Chrystus. Patrząc na zdjęcie, ciężko się z tym nie zgodzić.

Być może mój umysł płata mi figle, ale ludzie, przyjrzyjcie się temu zdjęciu i powiedzcie, co widzicie – napisała 38-latka

Choć dzisiaj kontrowersyjnego zdjęcia, na którym podobno widać Jezusa, nie ma już na profilu Lasley, wciąż można znaleźć je w sieci – w końcu błyskawicznie zaczęły opisywać je media na całym świecie.

„Kiedy na nie patrzę, widzę postać Jezusa. To bardzo realny obraz”

Kiedy zobaczyłam to zdjęcie wczoraj wieczorem, byłam zdumiona tym, co ujrzałam. Kiedy na nie patrzę, widzę postać Jezusa. To bardzo realny obraz – tłumaczy Rowan w rozmowie z „Daily Mail”

Myślę, że w tym smutnym czasie może to ukoić ból mieszkańców Paryża i ludzi na całym świecie – dodaje

Wy również widzicie Jezusa Chrystusa na zdjęciu 38-latki?

Może Cię zainteresować

zamknij