×

Nastolatka celowo niszczy dzieło sztuki. Nagraniem chwali się na swoim Instagramie

Niektóre historie związane z niszczeniem bezcennych dzieł sztuki są tak absurdalne, że aż trudno uwierzyć, że zdarzyły się naprawdę. Oczywiście, nie mamy tutaj na myśli przypadków, gdzie ktoś zrobił coś przypadkowo – potknął się, czy zaczepił i w konsekwencji zniszczył eksponat. Chodzi nam o osoby, które zrobiły to celowo. Ba, niektórzy nawet pochwalili się tym w sieci, pokazując przy tym całą swoją osobę. Nie wierzysz?

Nastolatka niszczy dzieło sztuki, a nagranie publikuje na Instagramie

Na nagraniu widzimy stojącą przed rzeźbą dziewczynę, która trzyma w ręku młotek. Kiedy nastolatka zdaje sobie sprawę, że jest już nagrywana, robi coś okrutnego. Zaczyna uderzać młotkiem w dzieło sztuki, w skutek czego zostaje ono uszkodzone. Krótkim materiałem filmowym pochwaliła się na Instagramie. I choć na portalu nie znajdziemy już filmu, bo został usunięty, nie zapominajmy, że co raz trafi do sieci, już z niej nie ginie.

Internauci są wstrząśnięci tym, co zobaczyli

Wielu osób nie pozostawiło suchej nitki na „bohaterce” nagrania. Inne z kolei są przekonane, że dziewczyna z krótkiego materiału filmowego występowała niegdyś w reklamie mBanku…

Krótkie nagranie możesz obejrzeć poniżej. Mamy nadzieję, że nastolatka odpowie za to, co zrobiła

https://www.youtube.com/watch?v=duYa78E8E9g

Może Cię zainteresować

zamknij