×

Znany jest motyw 14-latka, który zamordował rodzinę. „Wpadł w prawdziwą furię”

Do tej przerażającej zbrodni doszło w mieście Elkmont w Alabamie. 14-latek zamordował całą swoją rodzinę, a po wszystkim udawał, że to był napad. Zginęło dwoje dorosłych i trójka dzieci. Najmłodsze z nich miało zaledwie 6 miesięcy. Na początku motyw działania nastolatka nie był znany, ale teraz wszystko stało się już jasne.

Przypomnijmy, co właściwie się stało

W nocy z 3 na 4 września około godziny 23:00 na komisariat zadzwonił chłopiec, który twierdził, że ktoś napadł na jego dom rodzinny. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, dokonali makabrycznego odkrycia. Wewnątrz znajdowały się ciała 5 osób – 38-letniego, Johna Siska, 35-letniej Mary Siska oraz ich 6-letniego i 6-miesięcznego syna, a także 5-letniej córki. Przeżył tylko 14-latek. Chłopiec zaczął jednak plątać się w zeznaniach. Szybko wyszło na jaw, że to on dokonał tej przerażającej zbrodni.

Nastolatek zamordował swoją rodzinę z nielegalnie zdobytej broni. Nie jest jeszcze jasne, jakim sposobem znalazła się w jego posiadaniu.

Już od dawna były z nim problemy

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, z jakiego powodu dziecko dokonało tak potwornego czynu. Pod naszym wcześniejszym artykułem na ten temat również pojawiły się takie pytania. Teraz już na ten temat wiadomo naprawdę dużo. Światło na tę sprawę rzuciła Daisy McCarty, która jest kuzynką 14-latka. Młoda kobieta ujawniła, że z chłopcem już od pewnego czasu były poważne problemy. Już wcześniej przejawiał agresję i okrucieństwo.

14-latek miał na swoim sumieniu między innymi włamanie do swojej szkoły, ale i znęcanie się nad zwierzętami. Kilka z nich podpalił żywcem. Daisy McCarty twierdzi, że jej wujek nie podjął właściwych kroków, aby wpłynąć na syna. W rozmowie z WAFF kobieta smutno powiedziała:

Myślę, że nie rozmawiali z nim na tyle, aby wiedzieć, co się z nim naprawdę dzieje

Prawdopodobny motyw chłopca

Co więcej, nastolatek niedawno dowiedział się, że Mary Sisk nie jest jego biologiczną matką. Dokładniej tydzień przed tym, jak wydarzyła się ta potworna tragedia. Już wtedy wpadł w prawdziwą furię.

Nie wiedział, kim była jego mama. Jego biologiczną mamą była Karina. Niedawno mu powiedzieli i, jeśli mam być szczera, myślę, że to właśnie go sprowokowało

14-latek został oskarżony o 5-krotne zabójstwo. W więzieniu spędzi bardzo długie lata

Może Cię zainteresować

zamknij