×

Baba Vanga tuż przed śmiercią wyznała kilka ważnych dat. Jedna z nich zwiastuje koniec świata

Mistyczka, Baba Vanga przez wielu uważana jest za światowej sławy wizjonerkę. Niektórzy sądzą, że przepowiedziała zamach na WTC, Brexit, tsunami i wiele innych. Oddani jej wróżbom ludzie uważają, że znała też prognozy na rok 2018.

Mówi się o wojnach, klęskach żywiołowych i terroryzmie. I choć kobieta zmarła w 1966 roku niektórzy są zdania, że jej przepowiednie sięgają aż do kilku tysięcy lat do przodu! Kobieta, znana jako „Nostradamus z Bałkanów”, przewidziała, że Chiny staną się supermocarstwem świata w 2018 roku. Powiedziała także, że „nowa forma energii” zostanie odkryta na Wenus.

Czy to może być prawda?

Baba Vanga podobno przewidziała atak z 11 września w 1989 roku, mówiąc: „Horror, horror! Amerykańscy bracia padną po tym, jak zostaną zaatakowani przez stalowe ptaki. Wilki będą wyć w buszu, a niewinna krew będzie tryskać” W dniu 11 września 2001 roku porwane samoloty uderzyły w ​​World Trade Center w Nowym Jorku.

Wspomniała także o Donaldzie Trumpie jako o 45. prezydencie: „Każdy pokłada w nim nadzieję, ale stanie się przeciwnie: sprowadzi kraj na złą drogę, a konflikty między północą i południem nasilą się„. Co do jej zbliżających się prognoz na temat Wenus i planowanej sondy Parker Solar Probe, Vanga mówiła o odkryciu pewnej energii.

Wszystko się pokrywa z prawdą?

Pod względem prognozy na temat Chin grupa badawcza Conference Board oszacowała, że do 2018 roku wkład Chin w globalny PKB ma przewyższyć wkład USA. Niektóre z jej prognoz obejmują topnienie polarnych czap lodowych między 2033 a 2045 rokiem, podróż w czasie, która stanie się rzeczywistością między 2262 a 2304 rokiem oraz serii katastrof naturalnych i takich spowodowanych przez człowieka w 2341 roku, które doprowadzą do wyginięcia ludzkości. Mistyczka powiedziała, że wszechświat zakończy się w 5079 roku.

Może Cię zainteresować