Znana aktorka chudnie na potęgę. Wyeliminowała z diety cztery produkty

  Znana aktorka chudnie na potęgę. Wyeliminowała z diety cztery produkty

  Joanna Kurowska to znana i ceniona polska aktorka
  Joanna Kurowska to znana i ceniona polska aktorka
  Źródło zdjęć: © Facebook, Instagram | Joanna Kurowska
  25.02.2024 11:59

  Joanna Kurowska, popularna w Polsce aktorka przeszła sporą przemianę i znacząco schudła. Ile kilogramów udało się jej zrzucić i jak to osiągnęła?

  Transformacje znanych osób ze środowiska show-biznesu zawsze przyciągają sporą uwagę. Podobnie jest w wypadku podziwianej i lubianej przez wiele osób w Polsce aktorki. Chodzi oczywiście o Joannę Kurowską

  Popularna aktorka wprowadziła zmiany w swojej codziennej diecie, które przyniosły niewiarygodne rezultaty. Są one doskonale widoczne. Do tej pory udało jej się zgubić kilka kilogramów. W jaki sposób?

  Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

  Schudła już 8 kilogramów

  Joanna Kurowska to polska celebrytka, której nie trzeba długo przedstawiać. Doskonale odnajduje się zarówno na scenie kabaretowej, jak i w niejednej roli aktorskiej. Mnóstwo osób pokochało ją m.in. za rolę Jadwigi Graczyk w serialu "Graczykowie". Aktualnie artystkę można oglądać np. w serialu "Teściowie", gdzie gra rolę Wioli Nagórskiej.

  W rozmowie z "Super Expressem" aktorka wyznała, co skłoniło ją do wprowadzenia zmian oraz co przyczyniło się do jej niesamowitej metamorfozy. Kurowska wyjawiła, że wszystko zaczęło się od złamanej nogi. Gwiazda zaczęła czuć duże nadwyrężenie oraz ból, więc wiedziała, że to odpowiedni moment, aby coś zmienić. Jak sama podkreśliła, osobom o szczupłej budowie ciała jest łatwiej i lepiej żyć. Musimy przyznać, że artystka osiągnęła prawdziwy sukces. Od kiedy wprowadziła zmiany, udało jej się zgubić 8 kilogramów!

  Jak wygląda dieta aktorki?

  Podczas wywiadu, aktorka zdradziła część tajemnicy i wyjaśniła, jak udało jej się osiągnąć takie spektakularne efekty. Jak przyznała, podeszła do całej sprawy bardzo poważnie i zdecydowała na pomoc specjalisty. Wydaje się to najlepszą i najbezpieczniejszą drogą.

  Przede wszystkim Joanna Kurowska dba o to, co zjada. Z jej codziennej diety całkowicie zniknęły 4 produkty, czyli: ryż, chleb, makaron oraz mąka. Zastępuje je chudym mięsem, rybami i warzywami.

  Wielkie wrażenie robi nie tylko przemiana aktorki, lecz także jej postawa wobec całego procesu. Historia artystki udowodnia, że nigdy nie jest za późno na wprowadzenie zmian. Warto jednak pamiętać, że taka decyzja powinna być tak samo jak u Joanny Kurowskiej poczyniona świadomie. Wszystkie zmiany powinny być wprowadzane pod nadzorem specjalistów. Dieta aktorki jest najlepszym dowodem na to, że aby osiągnąć upragnione efekty nie trzeba sięgać po drastyczne rozwiązania. A co ty myślisz o przemianie i diecie tej polskiej gwiazdy? 

  Źródło artykułu:Pysznosci.pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także