×

Znany influencer wypuszcza kolejną książkę. To będzie kolejny hit!

Znany influencer wypuszcza kolejną książkę! To odpowiedź na panującą w Polsce i na świecie trudną sytuację epidemiczną. Rozwiązania, które proponuje z całą pewnością wielu osobom ułatwią funkcjonowanie – nie tylko tym, którzy muszą pracować zdalnie.

Książka, która jest odpowiedzią na czas pandemii

Gdy pod koniec ubiegłego roku składaliśmy sobie życzenia, by 2020 był wyjątkowy, nikt z nas nie przypuszczał, co się wydarzy. Szalejący wirus zmusił nas do robienia zapasów i siedzenia w domu. Zamknięto m.in. szkoły, kina, galerie handlowe i restauracje.

Zamknięci w czterech ścianach, co raz częściej zaczynamy gotować. Rodzice, studenci, emeryci… każdy z nas, zadaje sobie codziennie to samo pytanie: „Co na obiad?”

Najnowsza książka jest skutecznym i tanim rozwiązaniem tego problemu!

Znany influencer wypuszcza książkę, która odmieni obowiązek w przyjemność!

Tajemniczym influencere, o którym mowa to strona i kulinarna społeczność Pyszności. Na swoich social mediach zebrali łącznie ponad 2 mln obserwatorów! Liczby te sprawiają, że są największą stroną kulinarną na polskim Facebooku.

pysznsości.pl

„365 obiadów za mniej niż 10 zł”

Obecna sytuacja w Polsce nie umknęła uwadze Pysznościom. Stąd narodził się pomysł stworzenia książki „365 obiadów za mniej niż 10 zł”. Gruba książka, oprawiona w twardą oprawę, w której znajdują się przepisy na cały rok!

Proste składniki, pyszne dania i instrukcje wideo!

Twórcy książki tak tworzyli przepisy, by robienie zakupów był szybsze i przyjemniejsze. Zapewniają, że produkty potrzebne do ugotowania obiadów z książki, można bez problemu kupić w każdym supermarkecie.

Każdy z przepisów zawiera kod QR, który prowadzi do filmu. Jest to rozwiązanie, które uwielbiają osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem. Dodatkowo przepisy wideo to gwarancja, że danie uda się za każdym razem!

Wcześniejsze książki Pyszności to bestsellery

„365 obiadów za mniej niż 10 zł” to już 5 książka kulinarna wydana przez Pyszności. Wszystkie wcześniejsze pozycje zyskały status „bestsellera”.

Zainteresowanie najnowszą pozycją jest tak wielkie, że już w przedsprzedaży zaczyna brakować egzemplarzy!

Najnowszą książkę Pyszności „365 obiadów za mniej niż 10 zł” kupisz w przedsprzedaży na www.365obiadowpysznosci.pl

Źródła: pysznosci.pl, 365obiadowpysznosci.pl
Fotografie: Pyszności

Może Cię zainteresować

zamknij