×

Mała dziewczynka już ma siwe włosy i wbrew pozorom nie jest to farba. Powód zaskoczy każdego

Mama tej dziewczynki posiada unikalne znamię w postaci częściowo siwych włosów, znajdujących się na jej głowie. Jak się okazuje nie jest jedyną, która posiada charakterystyczną „łatkę”. Jej córka, która nie tak dawno temu przyszła na świat, to już czwarta z kolei generacja rodziny z tą nietypową cechą.

Brianna Worthy (23 l.) z Południowej Karoliny i jej 18-miesięczna córka MilliAnna urodziły się z pasmem białych włosów wyrastających tuż nad czołem. Ta wyjątkowa fryzura jest wynikiem braku pigmentu w części włosów i skórze wokół nich. Charakterystyczne znamię jest widoczne również u babci dziecka, 41-letniej Jennifer i prababci, 59-letniej Jaonne.

znamie-na-wlosach-1

„Nie jesteśmy pewne, jak daleko sięga historia tego wyjątkowego znamienia, bo moja babcia była adoptowana i nigdy nie poznała swojej biologicznej rodziny.” – mówi Brianna.

znamie-na-wlosach-3

Mama dziecka ma nadzieję, że cecha zostanie dalej dziedziczona, a jej córeczka doceni swoją wyjątkowość.

znamie-na-wlosach-6

 

„Gdy byłam dzieckiem, inne dzieci przezywały mnie na różne sposoby, np. skunks. Czasami było to bolesne, ale kiedy dorosłam, pokochałam moje włosy i nabrałam pewności siebie. Zrozumiałam, że był i jest to mój wyjątkowy znak rozpoznawczy. Chcę wychować córkę tak, żeby wiedziała, że jest piękna, a przede wszystkim żeby nie słuchała złośliwych komentarzy innych ludzi” – powiedziała w wywiadzie Brianna.

znamie-na-wlosach-5

Zdjęcia dziewczynki bardzo szybko zaczęły podbijać internet. Nic dziwnego – maleńka dziewczynka wygląda niczym Cruella de Mon ze 101 dalmatyńczyków tyle, że jest o wiele bardziej urocza!

znamie-na-wlosach-2

 

Może Cię zainteresować

zamknij