×

Znaleźli biżuterię przy rosyjskim żołnierzu. Strona ukraińska pokazała zdjęcia

Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy poinformował, że Ukraińcy znaleźli biżuterię przy rosyjskim żołnierzu. Oprócz tego wróg miał przy sobie trochę gotówki. Jako dowód opublikowano zdjęcia.

Ukraińcy znaleźli biżuterię przy rosyjskim żołnierzu

Rosyjskie wojska nie tylko w bestialski sposób mordują ukraińską ludność. W sieci można znaleźć dziś wiele nagrań, na których widać jak napadają sklepy czy prywatne posesje. Swoimi zdobyczami i zbrodniami chwalą się podczas rozmów z bliskimi.

Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy opublikował na Twitterze zdjęcia, które są kolejnym dowodem na to, że Rosjanie okradają Ukrainę. Przy jednym z rosyjskich żołnierzy znaleziono złote pierścionki, inną biżuterię i gotówkę – głównie dolary i funty brytyjskie.

Druga najsilniejsza armia na świecie? W rzeczywistości siły zbrojne Federacji Rosyjskiej to połączenie szabrowników, nieudaczników i zbrodniarzy wojennych. Na zdjęciu – jeden z rosyjskich okupantów, który nie dostarczył łupów

– czytamy na profilu Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy.

Straty w rosyjskich szeregach

Jak podaje Sztab Generalny Sił Zbrojnych Ukrainy, od początku inwazji na Ukrainę wojsko rosyjskie straciło już około 17,7 tys. żołnierzy (straty obejmują zabitych, rannych oraz wziętych do niewoli). Strona ukraińska zniszczyła ponadto 625 czołgów, 316 systemów artyleryjskich, 143 samoloty i 131 śmigłowców. 

Źródła: www.o2.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij