×

Kobieta chciała ubrać buty, gdy nagle zauważa coś niepokojącego. Wzywa pomoc, a specjalista dokonuje szokującego znaleziska

Kobieta z Australii dokonała szokującego znaleziska w popularnych butach UGG. Po znalezieniu metrowego i jadowitego węża kobieta natychmiast wezwała odpowiednie służby, które pomogą jej się uporać z niebezpiecznym zwierzęciem.

Na miejsce przyjechał Rolly Burrell z południowej Australii, który specjalizuje się w łapaniu węży. Jak się okazało, był to tajpan pustynny, jeden z najbardziej jadowitych węży lądowych na terenie Australii.

ugg-3
wikipedia

Kobieta miała dużo szczęścia, że w porę zauważyła zwierzę. Podobno wyszła przed dom, by ubrać buty, a tam zauważyła brązowy ogon wystający z jednego z nich. Zrozumiała, że to może być wąż i zdecydowała się nie sprawdzać na własną rękę, lecz poczekać na pomoc.

Tajpan prawdopodobnie dotarł do obszarów zabudowanych w poszukiwaniu jedzenia.

ugg-2
bbc

Buty UGG są czymś w rodzaju australijskiej ikony, a włochate i ciepłe wnętrze z owczej skóry wydaje się przytulnym miejscem dla węża. Pan Burrell twierdzi, że do takich przypadków zostaje wezwany raz w roku.

Całe szczęście, że w naszym kraju nie musimy obawiać się tak niebezpiecznych i dziwnych znalezisk w obuwiu pozostawionym na zewnątrz

Może Cię zainteresować

zamknij