×

Rodzina szukała 19-letniej Pauliny od poniedziałku. Wczoraj znaleziono w lesie ciało

19-letnia Paulina z Wincentowa w powiecie pabianickim w woj. łódzkim zaginęła w poniedziałek 25 marca. Nastolatka wyszła z domu w poniedziałek, 25 marca, rano i od tego czasu kontakt z dziewczyną się urwał. Ostatni raz była widziana w lesie w okolicy miejscowości Dobroń, niedaleko boiska, dlatego głównie tam prowadzone były poszukiwania, które właśnie dobiegły końca. Ich finał nie ma szczęśliwego zakończenia, bowiem sprawdził się najczarniejszy z możliwych scenariuszy.

Znaleziono ciało 19-latki

W piątek (29 marca) w lesie, gdzie po raz ostatni była widziana Paulina, znaleziono ciało młodej dziewczyny. W poszukiwaniach brało udział dziewięć zastępów straży pożarnej, w skład której wchodziło 42 osoby, kilka psów ratowniczych i policja.

Materiały policyjne

Póki co nie wiadomo, co było przyczyną śmierci. Odpowiedź na to pytanie ma pomóc poznać prowadzone śledztwo i sekcja zwłok, która ma zostać przeprowadzona niebawem.

Materiały policyjne

Niewykluczone, że dziewczyna popełniła samobójstwo

Lokalne media donoszą, ze nastolatka popełniła samobójstwo i pozostawiła po sobie list pożegnalny. Informacje te wciąż nie zostały jednak potwierdzone przez policję.

Może Cię zainteresować