×

W dżungli znaleziono ciało dziewczynki. To prawdopodobnie zaginiona 15-latka

Kilka dni temu pisaliśmy o zaginięciu 15-letniej Nory Quoirin. Dziewczynka zniknęła ze swojego hotelowego pokoju w Malezji, gdzie wraz z rodzicami spędzała wakacje. To miały być ich najwspanialsze chwile, a niestety zakończyły się tragedią… Właśnie najprawdopodobniej znaleziono ciało Nory Quoirin w dżungli.

To miały być wakacje życia

15-letnia Nora na stałe mieszkała w Londynie wraz z rodzicami – jej mama była Irlandką, a tata Francuzem. W tym roku cała rodzina postanowiła spędzić wakacje w Malezji. Na miejscu zameldowali się w ośrodku wypoczynkowym „Dusun” nieopodal stolicy kraju, Kuala Lumpur. Dziewczynka miała lekki stopień upośledzenia umysłowego. Dlatego rodzice starali się cały czas mieć ją na oku.

znaleziono ciało Nory Quoirin

Zniknęła z pokoju

Niestety, w nocy z 3 na 4 sierpnia rozegrał się dramat. Dziewczynka zniknęła bez śladu. W niedzielny poranek tuż po 6:30 rodzice Nory odkryli, że nie ma jej w pokoju hotelowym. Ich uwagę zwróciło przede wszystkim otwarte okno w pokoju 15-latki. Oczywiście przerażeni natychmiast podnieśli alarm…

znaleziono ciało Nory Quoirin w dżungli

Znaleziono ciało Nory Quoirin w dżungli

Poszukiwania Nory zakrojone były na szeroką skalę. Zaangażowała się w nie malezyjska policja, ale i lokalni mieszkańcy. Niestety, teraz dochodzą do nas smutne wiadomości. W malezyjskiej dżungli znaleziono własnie zwłoki dziewczynki. Według nieoficjalnych informacji jest to zaginiona 15-letnia Nora Quoirin z Londynu.

Może Cię zainteresować

zamknij