×

Znaleziono ciało Magdaleny Pytki. Na zwłoki 26-latki natknął się jej ojciec

Tragiczny finał poszukiwań 26-latki z Wojciechowic pod Warszawą, która po raz ostatni była widziana 15 września około godziny 11:00. Tymczasem sprawdził się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Znaleziono ciało Magdaleny Pytki. Zwłoki kobiety znajdowały się w zaroślach niedaleko jej miejsca zamieszkania. Wstrząsającego odkrycia dokonał ojciec zaginionej.

Zaginęła Magdalena Pytka. Szukała jej rodzina

Magdalena Pytka wyszła z domu w minioną niedzielę około godziny 11:00. Od tego momentu ślad po niej zaginął. Co więcej, 26-latka nie zabrała ze sobą dokumentów i karty kobiety, którą zwykle nosiła przy sobie i telefonu, przez co kontakt z nią był niemożliwy. Najbliżsi kobiety apelowali o pomoc w poszukiwaniach. Jeszcze tego samego dnia pies tropiący natknął się na ślad zaginionej, ale ten urwał się około 1000 metrów od domu Magdaleny w miejscowości Krępa – pies usiadł na chodniku i nie chciał iść dalej. Wstępnie założono, że kobieta wsiadła tam do jakiegoś samochodu i odjechała dalej.

Media obiegł rysopis zaginionej. Rodzina wciąż nie traciła nadziei, że Magdalena odnajdzie się cała i zdrowa. Do czasu…

Znaleziono ciało Magdaleny Pytki

Zaginieni przed laty / Facebook

Znaleziono ciało Magdaleny Pytki

Dzisiaj sprawdził się scenariusz, którego tak bardzo obawiała się rodzina zaginionej 26-latki. Jej ciało zostało odnalezione przez ojca w zaroślach nieopodal miejsca zamieszkania.

Potwierdzam, ze znaleziono ciało dwudziestokilkuletniej kobiety. Policjanci zabezpieczają miejsce znalezienia zwłok – poinformował w rozmowie z Fakt24.pl nadkom. Jarosław Sawicki z policji w Piasecznie

Przyczyna śmierci

Na chwilę obecną nie wiadomo, co było przyczyną śmierci Magdaleny. Sprawa wciąż jest badana przez prokuraturę, która z uwagi na dobro rodziny, nie podaje szczegółów dotyczących śledztwa. Na miejscu pracują również biegli z zakresu medycyny sądowej i policyjni technicy.

Na tym etapie mogę powiedzieć, iż na ciele kobiety nie ujawniono widocznych obrażeń wskazujących na udział osób trzecich – dodaje rzecznik prokuratury

Przesyłamy wyrazy współczucia dla bliskich tragicznie zmarłej Magdaleny.

Znaleziono ciało Magdaleny Pytki

Zaginieni przed laty / Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij