×

Znaleziono ciało Kacperka! Tragiczny finał poszukiwań zaginionego 3,5-latka

Znaleziono ciało Kacperka z Nowogrodźca. Informację tę potwierdził Krzysztof Rutkowski w mediach społecznościowych i Piotr Szatkowski, dziennikarz śledczy Kryminalnej Polski. Gdzie był 3,5-letni chłopiec? Gdzie odnaleziono jego zwłoki? Co było przyczyną jego śmierci?

Zaginięcie 3,5-letniego Kacperka

27 kwietnia zgłoszono na policję zaginięcie 3,5-letniego Kacperka z Nowogrodźca. W poszukiwaniach wzięły udział służby mundurowe z wszelkim dostępnym ekwipunkiem i wyposażeniem. Płetwonurkowie przeczesywali dno rzeki i przeszukiwali każdy region wodny w okolicy miejsca zdarzenia. Dno badano także za pomocą łodzi wyposażonej w sonar. Po kilku dniach od zaginięcia było już niemal pewne, że poszukiwane jest ciało maluszka.

Niestety dziś rano to się potwierdziło. Około godziny 9:00 policjanci znaleźli ciało chłopca za Mostem Kolejowym. Zwłoki znajdowały się kilkaset metrów od działek, na których Kacperek przebywał z ojcem.

Mężczyźnie postawiono zarzut o niedopełnienie obowiązków rodzicielskich. W momencie zdarzenia miał 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Znaleziono ciało Kacperka

Krzysztof Rutkowski planował eksperyment, który miał pomóc w odnalezieniu chłopca. Jednak jak napisał w mediach społecznościowych były detektyw:

Zgodnie z naszymi założeniami i naszą hipotezą, że dziecko jest w wodzie, przewidując, że po około dwóch tygodniach ciało dziecka zostanie odnalezione też tak się stało. Ok 9 godziny rano ciało dziecka zostało odnalezione w okolicach mostu kolejowego w Nowogrodźcu.

Podobnych informacje udzielił Piotr Szatkowski, dziennikarz śledczy Kryminalnej Polski w rozmowie z Warszawą w Pigułce.

Źródła: krakowwpigulce.pl, istotne.pl
Fotografie: Dolnośląska Policja (miniatura wpisu), Dolnośląska Policja

Polecane

Może Cię zainteresować