×

Artur szedł po lesie i pod jednym z drzew zauważył gigantycznego grzyba. Ale okaz!

Pan Artur może mówić o prawdziwym szczęściu! Podczas grzybobrania znalazł gigantycznego prawdziwka, czym pochwalił się na nagraniu. Krótkie wideo ze swoją zdobyczą zamieścił na TikToku, gdzie błyskawicznie zyskało ogromną popularność. W zaledwie dwa dni internauci wyświetlili wideo ponad 3 mln razy.

Na TikToku obserwuje go blisko 90 tys. internautów

Artur Wojtaszek to pasjonat motoryzacji. Wystarczy wejść na jego media społecznościowe, aby zrozumieć, o jak wielkiej miłości do aut, a w szczególności jednego auta, tutaj mówimy. TikToker do tej pory publikował głównie nagrania swojego przerobionego mercedesa 190 E – stąd też prawdopodobnie nazwa profilu @arturwuu190e. Tym razem zrobił jednak wyjątek i opublikował treść o nieco innej tematyce, bowiem miał ku temu naprawdę solidną podstawę!

znalazł gigantycznego prawdziwka
TikTok

Znalazł gigantycznego prawdziwka

Pan Artur opublikował na swoim TikToku wideo z grzybobrania, które może uznać za wyjątkowo udane. Otóż pod jednym z drzew znalazł gigantycznego (!) prawdziwka.

Kiedy znajdziesz ponad 2 kg zdrowego prawdziwka

– napisał w opisie do nagrania na TikToku Artur Wojtaszek.

@arturwuu190e Kiedy znajdziesz ponad 2kg zdrowego prawdziwka 🔥😅#dc #dlaciebie #foryou #fypシ #fyp #grzyby #rekord ♬ W Sumie Nie Jest Źle – Maryla Rodowicz

Czyżby to ostatnie obfite opady deszczu „wyhodowały” takiego olbrzyma? W końcu nie bez powodu funkcjonuje przysłowie „rośnie jak grzyby po deszczu”.

„Lepiej nie wysyłam mojemu ojcu, bo z lasu nie wyjdzie, dopóki większego nie znajdzie”

Wideo bardzo szybko zyskało ogromną popularność. Wystarczyło zaledwie dwa dni, aby obejrzano je 3,5 mln razy! Internauci byli pod ogromnym wrażeniem „odkrycia” pasjonata motoryzacji.

Lepiej nie wysyłam mojemu ojcu, bo z lasu nie wyjdzie, dopóki większego nie znajdzie

Znajdziesz jednego i jedziesz do domku

Mój ojciec i tak by go nie widział

Gdzie Wy na te grzyby chodzicie

– pisali internauci.

Jedna z internautek zwróciła jednak uwagę panu Arturowi.

Wszystko fajnie, ale nie wyrywa się grzybów z korzeniami.

Sezon na grzyby

Pierwsze grzyby pojawiają się w polskich lasach już w połowie maja. Prawdziwe grzybobranie rozpoczyna się natomiast wczesną jesienią i trwa aż do pierwszych mrozów, bo jak wiadomo grzyby lubią ciepło i deszcz, nie tolerują natomiast zimnych nocy.

A Ty już byłeś na grzybach?

Źródła: www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij