×

Znak zodiaku może determinować to, jaką partnerką w związku jest dla mężczyzny dana kobieta

Każda kobieta jest inną partnerką. Jednak okazuje się, że panie, posiadające ten sam znak zodiaku, wykazują pewne cechy wspólne. Jesteście ciekawi, jakie? Wierzycie w to, że znak zodiaku może po części determinować nasze zachowania?

#1 Baran

21 marca – 19 kwietnia

Kobiety spod znaku Barana nie boją się miłości i są w stanie poświęcić dla niej naprawdę wiele. Ich partner nie ma prawa się z nimi nudzić, ponieważ kochają przygody, są aktywne i lubią mocne wrażenia. Mogą okazać się jednak zbyt dużym wyzwaniem dla mężczyzn domatorów. Są także osobami, które stawiają na konkrety. Dla nich sprawa zawsze jest jasna – chcesz albo nie – proste. Są szczere do bólu.

#2 Byk

20 kwietnia – 21 maja

Panie spod znaku byka bywają bardzo uparte. Niełatwo zdobyć ich miłość, ale jeśli komuś się to uda, śmiało może określić się mianem prawdziwego szczęściarza. Są bardzo dobrymi i czułymi partnerkami. Pragną przede wszystkim oddania, stabilności i lojalności. Starają się robić wszystko, aby uszczęśliwić swojego partnera, który jest dla nich całym światem.

#3 Bliźnięta

22 maja – 21 czerwca

Kobiety spod znaku bliźniąt często popadają w skrajności. Jednego dnia potrafią być duszą towarzystwa i wyciągają swojego partnera na rozmaite imprezy, a drugiego nie chcą nawet słyszeć o wyjściu gdziekolwiek. Ich partner musi być przygotowany na takie ewentualności. Ktokolwiek zwiąże się z panią spod znaku bliźniąt musi mieć świadomość, że często bywają humorzaste i potrafią zrobić aferę dosłownie z wszystkiego. Te panie mogą wykazać też większą skłonność do zdrady.

#4 Rak

22 czerwca – 22 lipca

Partnerki spod znaku raka są niesamowicie wyrozumiałe i jako jedne z nielicznych potrafią pokazać na czym naprawdę polega bezwarunkowa miłość. Uczynią dosłownie wszystko, aby udowodnić partnerowi, jak bardzo go kochają i jak ważny jest dla nich. Jak nikt potrafią też podnieść swojego ukochanego na duchu, nawet w najtrudniejszej życiowej sytuacji.

#5 Lew

23 lipca – 22 sierpnia

Panie spod znaku lwa są głośnymi i dość ekstrawaganckimi osobami. Mają bardzo pozytywne nastawienie do otaczającego je świata i partnerowi bardzo trudno jest wyprowadzić je z równowagi. Potrafią sprawić, że mężczyzna od samego początku będzie czuł się przy nich komfortowo. Jednak jeśli nie zakochają się tak naprawdę, szybko się nudzą.

#6 Panna

23 sierpnia – 22 września

Panny mają umiejętność analitycznego myślenia i są niesamowicie zdecydowane. Są bardzo stabilnymi w swoich uczuciach. Jeśli w kimś się zakochają, to na zabój. Oprócz tego, dla swojego ukochanego stają się prawdziwymi przyjaciółkami – zwłaszcza jeśli idzie o kwestę doradczą. Z ich pomocą partner jest w stanie rozwiązać swoje problemy niesamowicie szybko.

#7 Waga

23 września – 22 października

Kobiety spod znaku wagi są bardzo ambitne i tego samego szukają w swoim partnerze. Od partnera oczekują, aby je dopingował i wspierał, same również się tym odwdzięczają. Cenią sobie równowagę i są domatorkami. Wolą spędzić wieczór na romantycznej kolacji ze swoim ukochanym niż na całonocnej imprezie ze znajomymi. Ich partner zawsze czuje, że może na liczyć.

#8 Skorpion

23 października do 22 listopada

Kobiety spod znaku skorpiona mają ognisty temperament i jeśli kochają, to na całego, a jeśli się kłócą…można się ich przestraszyć. Zawsze są świadome i pewne swoich uczuć. W sypialni lubią eksperymentować i nie boją się wprowadzania nowych rzeczy. Jednak, aby się na to odważyć potrzebują świadomości, że ich partner je kocha i szanuje. Mimo temperamentu rzadko tracą nad sobą kontrolę i są partnerkami godnymi zaufania.

#9 Strzelec

23 listopada – 21 grudnia

Panie spod znaku strzelca kochają przygody i zabawy. Mają bardzo spontaniczną naturę i trudno jest się im związać na dłużej. Jeśli jednak komuś się to uda, może być pewny, że przy nich bardzo często będzie czuć się tak, jakby niektóre rzeczy robił pierwszy raz w życiu. Mają bardzo unikalne poczucie humoru, a ich partner musi je akceptować. One również są odrobinę bardziej skłonne do zdrady.

#10 Koziorożec

22 grudnia – 20 stycznia

Często są to kobiety, które mają staroświeckie poglądy. Kochają być zdobywane, wielbione i adorowane. Wierzą i szukają miłości prawdziwej, takiej do grobowej deski. Zawsze początkowo zachowują dystans i udają niedostępne. Są też bardzo pracowite dlatego mężczyzna, który miga się od swoich obowiązków, nie ma szans na to, aby skraść im serce.

#11 Wodnik

21 stycznia do 18 lutego

Panie spod znaku wodnika posiadają bardzo dużo uroku, który roztaczają wszędzie wokół. Kiedy się zakochają, nie widzą świata poza wybrankiem swojego serca. Nie lubią, kiedy coś wymyka im się spod kontroli. Dlatego wolą, gdy ich partner jest przewidywalny, czują się wtedy o wiele bezpieczniej. Mężczyźni lubiący mocne wrażenia raczej nie mają u nich szans.

#12 Ryby

Od 19 lutego do 20 marca

Ryby są wrażliwymi kobietami, które doceniają małe rzeczy. Są też bardzo spokojne, dlatego przede wszystkim spokoju i oparcia szukają w swoim partnerze. Chcą czuć się przy nim w pełni bezpiecznie. Ich ukochany musi być wrażliwy i zawsze służyć im radą. Czasami wydają się być odrobinę nieporadne. Zdarza się, że wolą, aby ktoś pomagał im w dokonywaniu niektórych wyborów.

Partnerka spod którego znaku wydaje się być najlepszym wyborem?

Polecane

Może Cię zainteresować