×

Te znaki zodiaku tworzą najbardziej dobrane pary. W sypialni dogadują się bez słów

Choć wiele osób w to nie wierzy i tak zdarza nam się często sprawdzać horoskopy i to, co danego dnia ma nas spotkać. Ci jednak, którzy zawierzają swoje życie gwiazdom, mocno wierzą w to, że znaki zodiaku mają wpływ na to, jakim się jest człowiekiem. Dodatkowo uważają, że dzięki temu można dobrać wymarzonego partnera dla siebie. Czy to jest prawda? Najlepiej niech każdy samodzielnie oceni.

6 zodiakalnych par, które tworzą idealne związki

Brzmi to nierealnie, ale wydaje się, że naprawdę jest to możliwe! Przekonajcie się sami i dajcie znać, czy w waszych relacjach to się potwierdza.

BARAN i BYK

Ich związek to spełnienie romantycznych marzeń każdej kobiety. Wydaje się, że ta para czyta sobie w myślach i nie chce być taka jak wszyscy dookoła. Pragną tego, aby być zawsze w sobie zakochanym, oddanym i tworzyć swój mikrokosmos, wokół którego kręcić się będzie ich miłość. Wiele osób, które na nich spoglądają, myślą, że są idealni… i coś w tym jest. Pójdą za sobą w ogień i nie pozwolą na siebie powiedzieć złego słowa. Te silne emocje mają przełożenie także na sytuację w sypialni. Świeczki na podłodze, kwiaty na łóżku i romantyczna muzyka – takiego klimatu można się spodziewać.

KOZIOROŻEC i RYBY

To związek pełen emocji. Ryby to spokojniejszy żywioł, a Koziorożec to wulkan pełen energii, ale właśnie dzięki temu potrafią stworzyć relację, w której zawsze się dogadają. Gdy jedno nie odpuszcza, drugie potrafi wyciągnąć rękę i powiedzieć: „Kocham Cię, chcę żebyśmy się dogadali”. To także świadczy o tym, że w sytuacji łóżkowej są w stanie pójść na kompromisy, aby żadne z nich nie czuło się niedocenione. Kochają także adrenalinę, dlatego nie powinien zdziwić Cię fakt, że opowiadają o przygodach w przymierzalniach lub miejscach publicznych – cicha woda brzegi rwie!

RAK i WAGA

Waga to znak zodiaku, który wymaga wielkiej atencji, ale dzięki temu potrafi dać bardzo dużo miłości od siebie i sprawić, że rodzina będzie zawsze na pierwszym miejscu. Rak daje bezpieczeństwo i sprawia, że partner nie musi się o nic martwić. Te znaki kochają podróże i odkrywanie nieznanych terenów, co także sprawia, że są idealnie dopasowani w sypialni. Nie boją się odkrywać nowych i nieznanych obszarów w świecie erotyki.

LEW i STRZELEC

To relacja pełna namiętności i energii. Bardzo możliwe, że ten związek powstał tylko dzięki seksualnym spotkaniom, ale bardzo szybko przerodził się w coś więcej. Jednak nie tylko na tym opiera się ich relacja – to także poczucie humoru i pewność, że oboje są wobec siebie lojalni. Często się kłócą, ale wiedzą, jak się odpowiednio godzić – chyba nie muszę Wam tego tłumaczyć? Czasem nawet specjalnie prowokują takie skrajne emocje i sytuacje, aby później spotkać się w sypialni i móc pogodzić się tak, jakby tego chcieli.

PANNA i SKORPION

To jest para, która kocha eksperymentować nie tylko w łóżku. Uwielbiają poznawać nowe rzeczy, gotują to, czego nigdy wcześniej nie jedli, zaczynają interesować się rzeczami, które wcześniej nawet nie przychodziły im na myśl, dlatego nie ma się co dziwić, że kiedyś spotkasz ich w sklepie z lateksową bielizną i gadżetami nadającymi się do filmów dla dorosłych. Dla nich nie ma tematu tabu i dobrze wiedzą to ci, którzy są ich bliskimi znajomymi. Czasem w czasie rozmowy Panna i Skorpion pójdą odrobinę za daleko i ich rozmówcy mogą poczuć się zakłopotani.

BLIŹNIĘTA i WODNIK

Ta para jest wyjątkowa, ponieważ praktycznie cały czas ma na siebie ochotę i podkręca te emocje, pisząc do siebie zbereźne SMS-y, wysyłając zdjęcia i zostawiając wiadomości w całym mieszkaniu do siebie. Mogliby dawać lekcje parom, których emocje opadły i nie mają ochoty na zbliżenia. Bliźnięta i Wodnik dokładnie wiedzą, jak zabrać się do rzeczy.

Czy w Waszej relacji to się sprawdziło?

Może Cię zainteresować

zamknij