×

4 znaki zodiaku, które są najodważniejsze w łóżku. Z nimi nie ma nudy

Dla większości osób seks to jeden z najistotniejszych aspektów życia. Trudno się dziwić – w końcu ciężko zbudować zdrowy związek, jeśli partnerzy nie dogadują się ze sobą w tej kwestii. Okazuje się, że życie intymne jest uzależnione nie tylko od naszego charakteru i osobowości. Na nasze upodobania wpływ mają także znaki zodiaku.

Pexels

Spotkań z tymi znakami zodiaku na pewno nie pożałujesz

Portal „SE” wyszedł naprzeciwko wszystkim kobietom, które poszukują idealnego wybranka. Okazuje się, że znak zodiaku kandydata na partnera może być niezwykle pomocny w dokonaniu wyboru. Jak przekonuje portal, astrologia ma ogromny wpływ nie tylko na charakter, ale także na nasze życie intymne. Osoby spod tych czterech znaków zodiaku są najlepszymi kochankami.

Freepik

Byk

Byk to jeden z najbardziej męskich znaków,. Jego życie kręci się wokół seksu i nie boi się tego przyznać. Bykom patronuje Wenus, czyli planeta miłości. To sprawia, że osoby spod tego znaku są niezwykle utalentowanymi kochankami. Jeśli masz okazję spędzić z nim noc, na pewno tego nie pożałujesz. Byk nie znosi nudy, więc za swój główny cel stawia sobie zaskoczenie drugiej osoby.

Freepik

Lew

Lew potrafi pozbyć się wszelkich zahamowań i nie przepada w sypialni za tradycyjnymi rozwiązaniami. Osoby spod tego znaku są pełne pasji i w sytuacjach intymnych uwielbiają przejmować kontrolę. Jednak to nie oznacza, że ich partner będzie niezadowolony. Lew chce być jak najlepszym kochankiem, dlatego z przyjemnością spełni twoje najskrytsze fantazje.

Freepik

Wodnik

Wodnik lubi trzymać ludzi na dystans, więc może nie wydawać się najlepszym kandydatem na kochanka. Jednak nie dajcie się zwieść pozorom. Osoby z tego znaku są płomiennymi kochankami i nigdy nie wiadomo czego się po nich spodziewać. Podobnie jak byki, wodnik lubi nieprzewidywalność. Właśnie dlatego będzie chętny, żeby do waszej sypialni wprowadzać wszystko, czego jeszcze nie zna.

Freepik

Koziorożec

Koziorożec jest nieprzewidywalny. W łóżku okazuje się wulkanem niespożytej energii. Osoby spod tego znaku są otwarte na wszelkie eksperymenty, więc na pewno nie będziesz się nudzić. Dopiero w sypialni pokazują swój pełen potencjał, który zaskoczy niejednego partnera. Jednak w łóżku jest dość wybredny, a prawdziwą rozkosz przeżywa tylko z nielicznymi partnerami.

Może Cię zainteresować

zamknij