×

Osoby spod tych znaków mają trudną osobowość. Wyjątkowo trudno je pokochać

Ze znakami zodiaku nie ma żartów. Potrafią powiedzieć o człowieku więcej niż nam się wydaje. Są bardzo niedoceniane, a niosą za sobą ogromną wiedzę o nas samych! Tak też jest w przypadku dopasowania w związku. Niektóre znaki zodiaków absolutnie nie powinny się ze sobą łączyć. Inne z kolei są bardzo trudne w miłosnym obyciu. Sprawdź, czy jesteś taką osobą.

Listę znaków zodiaków, z którymi ze względu na ich osobowość bardzo trudno stworzyć udany związek, przygotował portal papilot.pl. Partnerzy tych znaków muszą wykazać się szczególną cierpliwością…

Panna

Główną cechą osób spod znaku Panny jest samowystarczalność. Takie jednostki do życia podchodzą w analityczny sposób. Często są sami dla siebie bardzo restrykcyjni, przez co trudno nawiązać z nimi bliższą relację. Trzymają ludzi na dystans, do momentu aż nie zaufają im w pełni. A może to trochę potrwać. Gdy jednak już się to stanie i Panny pozbędą się swojej bariery emocjonalnej, potrafią kochać bardzo mocno.

Skorpion

Skorpiony często same nie wiedzą czego tak naprawdę pragną. Są to osoby niezdecydowane, co mocno odbija się na związku. Partner musi spodziewać się dosłownie wszystkiego, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co ten Skorpion wymyśli. To jak zabawa w kotka i myszkę, z tym, że partner po jakimś czasie może poczuć się psychicznie wykończony. Dopóki Skorpion nie dojrzeje w sferze emocji, z takiego związku nic nie będzie.

Strzelec

Osoby spod tego znaku są dość impulsywne, działają pod wpływem emocji. Dzięki temu związek z taką osobą kusi wizją pełnych ekscytujących przygód. Przecież bycie ze Strzelcem nie może być nudne! Okazuje się jednak, że partnerowi będzie trudno za nim nadążyć, co może okazać się problemem. Ciężko dotrzymać mu kroku. Co ważne – Skorpiona nie da się ujarzmić, bo gdy się spróbuje to taka osoba zwyczajnie ucieka przerażona wizją ustatkowania.

Wodnik

Wodniki to osoby bardzo skryte, chroniące swoją prywatność. Przez jego charakter bardzo trudno przejść przez barierę, jaką wokół siebie tworzy. Nie dopuszcza do siebie zbyt wielu ludzi, dlatego też potencjalny partner będzie musiał się bardzo natrudzić, żeby Wodnik mu w pełni zaufał. Przez swoje zachowanie tworzy dystans, lecz gdy kogoś pokocha to zrobi to naprawdę mocno i trwale.

Koziorożec

Koziorożce charakteryzują się ogromną pragmatycznością. Osoby spod tego znaku nie boją się ciężkiej pracy. Są świetnymi pracownikami, często chwaleni i doceniani przez szefów. Przez to jednak w każdym związku zachowują się tak, jakby podpisali z kimś umowę czy kontrakt. Koziorożce mają także problemy z zaufaniem swojej intuicji oraz sercu. Gdy się tego nauczą będą idealnymi partnerami!

Może Cię zainteresować

zamknij