×

Znaki zodiaku, które mają pecha w miłości. Sprawdź, czy chodzi o ciebie!

Twoje życie uczuciowe nie układa się po twojej myśli? A może problem leży w… gwiazdach? Oto znaki zodiaku, które mają pecha w miłości.

Koziorożec

Osoby spod tego znaku często nie mają szczęścia w miłości. Dlaczego?

Koziorożce uwielbiają być w centrum zainteresowania. Bardzo cenią sobie swoją niezależność, a w relacjach z drugą osobą, ciężko im pójść na kompromis.

W budowaniu zdrowych i szczęśliwych relacji na pewno nie pomaga fakt, że Koziorożce są niezwykle uparte i ciężko im się przyznać do błędu. W dodatku, osoby spod tego znaku często cierpią na pracoholizm i mają spore ambicje. To z kolei sprawia, że z robieniem kariery radzą sobie lepiej, niż z budowaniem więzi międzyludzkich.

Bliźnięta

Bliźnięta również mają pecha w miłości, chociaż z innych przyczyn niż Koziorożce. Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo niezdecydowane i mają trudności z podejmowaniem decyzji.

W dodatku boją się zaangażowania i mają problemy z tym, by otworzyć się przed bliską osobą. Mogą więc sprawiać wrażenie osób, którym nie zależy na przyszłości związku.

Dodatkową przeszkodą jest pamiętliwość Bliźniąt, która sprawia, że z obawy przed ponownym zranieniem, do innych odnoszą się z dystansem. Długo grają na zwłokę i nie potrafią się określić.

Panna

O ile Koziorożce lubią wymagać od siebie, o tyle zodiakalne Panny mają duże wymagania wobec innych. I wobec tego, jak według nich powinna wyglądać prawdziwa miłość.

Panny mają tendencję do tego, by czekać na ideał i wierzyć, że tylko partner bez skazy nadaje się do stworzenia związku. Niedoskonałości? One oznaczają, że nie nadajesz się na partnera Panny.

Choć bycie tak wymagającym może zmęczyć, osobom spod tego znaku zodiaku ciężko zrezygnować z wyśrubowanych kryteriów.

Jeśli masz jeden z tych znaków zodiaku, nie zniechęcaj się. Możesz mieć większą tendencję do tego, by zakochiwać się bez wzajemności i wchodzić w związki, które kończą się fiaskiem. Ale świadomość własnych niedoskonałości to duży krok naprzód!

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay.com

Może Cię zainteresować

zamknij