×

3 znaki zodiaku, którym wyjątkowo trudno się zakochać. Ich drugim połówkom też nie jest łatwo

Myślisz sobie, że miłość przychodzi tak łatwo i niespodziewanie? Niekoniecznie. Są tacy, którym bardzo ciężko się zakochać, a wszystko to wynika z ich charakteru i usposobienia. Są osoby, którym bardzo ciężko przychodzi wyznanie miłości i są zdania, że „Kocham Cię” to słowa, które zobowiązują i są dowodem gorącego uczucia. Idąc tym tropem można wysnuć teorię, że są znaki zodiaku, dla których zakochanie się od pierwszego wejrzenia sprawia ogromną trudność i ciężko w ich przypadku mówić o tym, że wpadli w uczucie jak śliwka w kompot. Które to znaki? Zaraz się przekonacie!

Bliźnięta

Możesz się dwoić, a nawet troić, a i tak to nie przyniesie rezultatu, który oczekujesz. Tobie Bliźniak szalenie się podoba i już jesteś gotowa(y) wyznać miłość, ale wiesz, że nie możesz liczyć na to, że usłyszysz to samo. To znak zodiaku, który potrzebuje CZASU. Wszystko analizuje, musi być pewien drugiej osoby, a jego zdaniem na pewno to nie jest kwestia tygodni, ani nawet miesięcy. Testuje drugą połówkę, by w końcu mógł nabrać pewności i wydusić z siebie: „Kocham Cię” Ale wiesz co? Kiedy to powie, to masz pewność, że ta miłość jest cenna i możesz zawsze polegać na Bliźniaku, bo nigdy Cię nie zostawi w potrzebie.

Byk

Znak, któremu bardzo ciężko się zakochać, a wszystko przez jego doświadczenia życiowe i niezbyt przyjemne sytuacje, w których brał udział. Wszystko przeżywa i analizuje. Nie chce po raz kolejny oddać komuś serca, aby po chwili znów je sklejać. Miłość kojarzy mu się z bólem, bo do tej pory zawsze ktoś go ranił. Pragnie jak nikt się zakochać i marzy o romantycznej miłości, ale nie wierzy, że ludzie są wobec siebie bezinteresowni. Jakiego partnera potrzebuje Byk? Silnego, który wie, czego chce i nie ma ochoty tylko na romans, ale na związek z solidnymi fundamentami, które będzie chciał budował razem z Bykiem.

Koziorożec

Ciężki znak w kontekście związków, ponieważ u niego nic nie jest pewne. Jednego dnia kocha Cię na zabój, ale drugiego już zastanawia się, jak spakować swoje rzeczy i po cichu wyjść z domu. Wystarczy tylko impuls, aby coś zmieniło się w jego odbieraniu relacji i ten impuls może wszystko zmienić – niekoniecznie na plus. Najlepszym partnerem dla kogoś takiego byłaby osoba opanowana, która nie zraża się charakterkiem Koziorożca i nie wpada tak szybko jak on w furię. Jeśli Ci zależy na tym znaku, musisz być opanowany, spokojny, wiedzieć, czego chcesz i umieć to przekazać i co najważniejsze – nie poddawać się!

Czy w Waszych przypadkach to się sprawdziło? Koniecznie dajcie znać ?

Może Cię zainteresować

zamknij