×

Kobiety spod tych 6 znaków zodiaku są najgorszymi teściowymi. Lepiej z nimi nie zadzierać

Teściowa. Według niektórych najbardziej przerażająca istota na świecie. Z pewnością każdy z nas słyszał kiedyś na jej temat jakiś wredny dowcip. No cóż… Czy mają one cokolwiek wspólnego z rzeczywistością? Czasami na pewno tak. Na szczęście nie zawsze. Jednak teraz sprawdźmy, co na temat „mamusi” mówią gwiazdy. Oto, jak znak zodiaku determinuje to, jaką jest się teściową. Ciekawi? ?

Lew

Ta kobieta po prostu uwielbia rządzić całą rodziną. Zapamiętaj, że gdy tylko staniesz się jej częścią i ciebie to samo czeka. Natychmiast weźmie cię pod swoje skrzydła i zacznie kierować twoim życiem.

Mając kobietę spod znaku Lwa za teściową, musisz pamiętać o ciągłym komplementowaniu jej. Ona wprost uwielbia być w centrum uwagi. Kocha słyszeć słowa uznania i być dowartościowaną. Non stop chce czuć się ważna i doceniona. Musisz też wiedzieć, że jakakolwiek współpraca z taką kobietą jest niesamowicie trudna. Zwłaszcza, jeśli ty sam cenisz sobie życie wyłącznie na własnych zasadach.

Rak

Na pierwszy rzut oka jest bardzo miła, pogodna i wiecznie uśmiechnięta. Jednak to tylko pozory. Po bliższym poznaniu momentalnie przekonasz się, że to prawdziwa „drama-queen”.

Ta kobieta jest bardzo przewrażliwiona na swoim punkcie i potrafi obrazić się o każdy, dosłownie każdy, drobiazg. Płacze z byle powodu i praktycznie nie ma dnia bez jakiejś sceny w jej wykonaniu. Gdy niby wszystko jest już w porządku po kłótni, okazuje się, że jednak nie. Wszelkie urazy chowa głęboko w sercu i wyciąga je przy pierwszej lepszej okazji.

Baran

Wszytko jest dobrze dopóki… jest dobrze. Jeśli nie zajdziesz jej za skórę, będzie Cię wspierać i pomagać Ci we wszystkim. Jest bardzo energiczna i pracowita. Zawsze poratuje radą i dobrym pomysłem.

Niestety, czasami zapomina o pewnych granicach. I tym oto sposobem zamiast pomóc, będzie się po prostu we wszystko wtrącać. A spróbuj jej to wypomnieć… Oj… Dotkliwie to odczujesz. Bardzo dotkliwie. Jednak prawdopodobnie jest najmniej szkodliwa z tych najgorszych. ?

Panna

Oj… tu może być bardzo ciężko. Wszystko dlatego, że Panny bywają zazdrosne do granic możliwości. Dlatego gdy tylko „odbierzesz jej” ukochane dziecko, będziesz na jej celowniku. Ba! Staniesz się jej wrogiem numer 1.

Ta kobieta będzie robić wszystko, aby z tobą rywalizować i… wygrywać. Na każdym kroku możesz słyszeć, że odnośnie twojej żony czy męża to właśnie ona wie wszystko najlepiej. I że to ona zna go/ją od podszewki. To jeszcze nie wszystko. Z pewnością zrobi też, co w jej mocy, aby przejąć kontrolę nad waszym życiem do granic możliwości.

Ryby

Teściowa spod tego znaku raczej nie wtrąca się w życie młodszego pokolenia i stara się nie narzucać swojej woli. Z nią problem jest zupełnie inny. Osoby spod znaku Ryb są bardzo wrażliwe. Właśnie dlatego taka teściowa ma ogromne skłonności do depresji oraz zamartwiania się.

Gdyby wyszukiwanie powodów do smutków, było dyscypliną sportową, ona wygrywałby wszystkie mistrzostwa. Naprawdę. Do tego bardzo, ale to bardzo lubi rozczulać się nad sobą. Niestety, takie wahania jej nastrojów mocno wpływają na jej relacje z otoczeniem. Musisz przygotować się także na potrzebę jej wielogodzinnego pocieszania i dotrzymywania jej towarzystwa w trudnych chwilach.

Skorpion

Tu problem jest prawdopodobnie największy. Teściowa spod znaku Skorpiona jest niesamowicie zazdrosna i zaborcza. Dlatego dla synowej czy zięcia może być nie lada utrapieniem. Oczywiście, jeżeli masz silny charakter i jesteś osobą asertywną, to taka teściowa będzie trudnym orzechem do zgryzienia, ale ostatecznie poradzisz sobie. Zdołasz postawić granicę. Jednak w tym wypadku z pewnością śmiertelnie ją obrazisz.

Niestety, musisz mieć też świadomość tego, że teściowa spod znaku Skorpiona to okropna manipulantka i intrygantka. O swoich żalach i pretensjach nigdy nie mówi wprost, ale mści się zawsze. Zawsze. Jak? Z pewnością rozsiewa za twoimi plecami jakiś plotki i sieje zamęt. Jedno jest pewne z nią nie ma łatwego życia.

To jak zgadza się? ?

Może Cię zainteresować

zamknij