×

Najbardziej sprośne rzeczy, jakie ludzie chcą robić w łóżku na podstawie swojego znaku zodiaku

Można pomyśleć, że za zamkniętymi drzwiami jesteś wystarczająco bezpieczny i w sypialni możesz robić, co tylko chcesz, ale jest jedna rzecz, która może zdradzać Twoje seksualne preferencje… znak zodiaku! Nie inaczej! Okazuje się, że to, jaki mamy temperament w łóżku, ściśle związany jest z datą urodzenia. Jeśli jeszcze nie udało Ci się ukryć w sobie tego potencjału, być może ten artykuł wyzwoli w Tobie prawdziwe żądze. Gotowi na ostrą jazdę bez trzymanki?

Baran: dominujący

W klasycznej książce astrologicznej „Sexual Astrology”, autorstwa Joanny Martine Woolfolk, zarówno mężczyzna jak i kobieta są przedstawieni jako osoby, które czerpią ogromną przyjemność z tego, że czują swoją wyższość. Lubią poniżać i pokazywać partnerowi, że to oni tutaj rządzą.

Byk: pierwotnie

Osoba spod tego znaku uwielbia wąchać swojego partnera. Jak na nikogo innego działają na nią feromony i potrafi się od nich uzależnić. Nie boi się spocić i wręcz uważa, że jest to wyjątkowo seksowne.

Bliźnięta: gadżety to podstawa

Ten znak należy do osoby, dla której liczy się zarówno cielesność jak i duchowość. Lubi zabawki erotyczne, bo dzięki nim czuje się wolna i zaspokaja duszę i ciało. Potrafi także skupić się partnerze i na sobie.

Rak: odgrywanie ról

W tym przypadku spodziewaj się seksownej pokojówki albo przystojnego hydraulika, który z chęcią będzie coś chciał naprawić w Twoim domu.

Lew: zdjęcia i filmy

Nie zdziw się, gdy kochanek spod tego znaku zapyta Cię, czy nie masz nic przeciwko, żeby zrobił Ci kilka zdjęć w czasie zbliżenia. Bardzo go to podnieca i uważa, że nie ma nic seksowniejszego.

Panna: kary

Nie okazuje emocji w łóżku, a wręcz lubi, gdy ktoś wymierza jej klapsy. Nie lubi także systematycznych zbliżeń, ponieważ woli dozować sobie przyjemności. Musi znaleźć partnera, który ją zdominuje.

Waga: gra wstępna

Dla osoby spod tego znaku ważna jest to, co przed samym aktem seksualnym. Uwielbia pieszczoty, zbliżenie i całowanie. Przygotuj się na to, że może trwać to nawet kilka godzin!

Skorpion: ostra jazda

Ten znak to wielka niewiadoma i można liczyć dosłownie na wszystko. Zapomnij o tym, czym jest delikatny i romantyczny seks. Skorpion zabierze Cię w podróż w nieznane. Tylko dla osób, które nie boją się bólu!

Strzelec: tłok w łóżku

Niestety są i tacy, dla których trójka w łóżku to nie tłok, a zaspokojenie podstawowych potrzeb seksualnych. Lepiej przygotować się na to, że w zbliżeniu z tym znakiem można spotkać inną kobietę. No cóż…

Koziorożec: władca

Zapomnij o tym, co słyszałeś do tej pory. Ten znak zrobi wszystko, aby się zaspokoić. Liczy się tylko on i nikt poza tym. Uwielbia kontrolę, dominację i władzę. Na nic zdadzą się Twoje prośby – weźmie to, czego pragnie i odejdzie.

Wodnik: erotyzm z najwyższej półki

Ceni sobie zapach, dotyk i subtelne zbliżenie. Angażuje się w akt i zrobi wszystko, aby dobrze było jemu i partnerce. Sprawdza także, jak kochanek/kochanka reagują na subtelne bodźce.

Ryby: prostota

Osoba spod tego znaku nie lubi zmian. Ceni sobie seks w sypialni, w ciemnościach i pod kołdrą. Nie lubi eksperymentów i za nic w świecie nie przekonasz jej do przygody w miejscu publicznym.

Polecane

Może Cię zainteresować