×

Twój znak zodiaku zdradza, jak reagujesz, kiedy jesteś naprawdę wkurzony

Znak zodiaku to temat dość kontrowersyjny, ponieważ nie wszyscy wierzą w tego typu przepowiednie i wróżby. Okazuje się jednak, że może on determinować bardzo wiele rzeczy, m.in. jaką żoną będziesz dla swojego męża. Więcej na ten temat tutaj. Twój znak zodiaku zdradza również, co robisz i jak powinni reagować Twoi bliscy, kiedy jesteś zły. Warto mieć to na uwadze, bo jak się okazuje, każdemu można pomóc inaczej.

Znak zodiaku a złość

Baran

Baran z reguły jest bardzo porywczy i wybuchowy, a co się z tym wiążę, wpada w złość bardzo szybko. Czasami wystarczy jedno słowo, aby znacznie podnieść mu temperaturę. To z kolei może przekształcić się w towarzyszący mu przez dłuższy czas zły humor. Jeśli tego nie chcemy, warto dać mu trochę swobody i przestrzeni. Zobaczysz, że kiedy tylko ochłonie, doceni to, co dla niego zrobiłaś lub zrobiłeś.

Byk

Byk to wyjątkowa uparta osoba. Jest to szczególnie widoczne, kiedy jest zdenerwowany – wtedy może Cię kompletnie nie słuchać. Z drugiej zaś strony może być wyjątkowo bezkompromisowy, choć potrafi traktować drugą osobę bardzo ozięble – szczególnie, gdy jest na kogoś zły, co z pewnością każdy zauważy. Nie jest jednak powiedziane, jak długo potrafi być obrażony. Czasami jest to kilka godzin, a czasami kilka dni lub nawet dłużej.

Pixabay

Bliźnięta

Bliźniak słynie z tego, że jest niezdecydowany, co przekłada się na jego relacje z innymi. Gdy jest zły, potrafi być mało konkretny, a tym samym nie do końca jest bezpośredni i szczery. W przypadku Bliźniąt wiele zależy od nastroju. Mogą mieć ciche dni, ale również takie, kiedy mają ochotę wydrzeć się na drugą osobę. Ich gniew potrafi być nieprzewidywalny.

Rak

Kiedy Rak jest zły, nie wróży to nic dobrego. Choć możesz być zupełnie bez winy, niewykluczone, że całą falę gniewu skieruje głównie na Ciebie, a wszystko przez jego podejrzliwość. Warto pamiętać, że przez Raka przemawia głównie pesymistyczny charakter. Kiedy uzna, że nie ma sensu czegoś naprawiać, po prostu tego nie robi. Pozostaje więc mieć tylko nadzieję, że Twoja osoba na tym nie ucierpi.

Pixabay

Lew

Nie bez powodu mówi się, że „Lew to król zwierząt”. Okazuje się, że gdy jest zły, może być bardzo egocentryczny, a zarazem arogancki. Często nie widzi nic złego w swoich działaniach i wszystko wie najlepiej. Lew potrafi być także złośliwy i bardzo uparty, szczególnie, gdy będzie widział w tym swój cel.

Panna

Choć Panna potrafi być nadmiernie krytyczna, martwi się o każdy, najmniejszy nawet argument. Z reguły jest także mało pewna siebie, co rzutuje także na jej emocje – potrafi je zatrzymać, ale kiedy nazbiera się ich zbyt dużo, bardzo, ale to bardzo je przeżyje.

Waga

Waga nie cierpi konfrontacji i zrobi wszystko, aby ich uniknąć. Nie ma się co dziwić, ponieważ potrafi niezwykle długo (o ile nie najdłużej) skrywać urazę do innych. Nie należy do osób, które lubią wyjaśniać sobie wszelkie nieporozumienia, co dla niektórych może być bardzo irytujące. Jej niepewność wpływa na to, że może być niezdecydowana w swoich uczuciach. Taka kolej rzeczy może mieć bardzo istotny wpływ na jej związek.

Pixabay

Skorpion

Skorpion jest podejrzliwy, ale również bardzo skryty. Namiętny w miłości, ale również gwałtowny i wybuchowy. Ciężko więc przewidzieć, jak zareaguje w danej sytuacji, ponieważ bywa także bardzo nieobliczalny. Kiedy natomiast ktoś doprowadzi go już do złości, warto zostawić go w spokoju, aby mógł sobie wszystko poukładać i się uspokoić. W przeciwnym razie może rzucać sarkastycznymi komentarzami chcąc zranić inną lub inne osoby.

Strzelec

Strzelec jest bezpośredni, a kiedy jest zły, oczekuje dokładnie tego samego – nie chce niczego oprócz wyjaśnień. Jego wadą jest to, że nie potrafi się zahamować, kiedy jest wkurzony. Przestaje wtedy przebierać w słowach i mówi to, co mu ślina na język przyniesie.

Koziorożec

Koziorożec na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo łagodną istotę. Wszystko zmienia się o 180 stopni, kiedy najdzie się w trudnej i stresującej sytuacji. W mgnieniu oka staje się wtedy bezlitosną istotą. Wkurzony będzie mówił, że nie jest zły, choć przestanie się odzywać. Z takiego zachowania wnioski wyciągnąć musicie już sami.

Pixabay

Wodnik

Wodnik zrobi wszystko, aby tylko nie pokazać swoich słabości. W grupie rówieśników chce uchodzić za silnego, dlatego raczej nie mówi o tym, co sprawiło, że jest zły. Ma tendencję do ukrywania gniewu, co ma swoje wady i zalety. Jest również na swój sposób egoistyczny – nie obchodzi go, jak Ty się czujesz, liczy się tylko to, co dotyczy jego osoby.

Ryby

Ryba się nie wkurza. Kiedy jest zła, po prostu zaczyna się nad sobą rozczulać i staje się przygnębiona, co każdy jest w stanie zauważyć. Podchodzi do wszystkiego bardzo emocjonalnie. Ufa innym, a kiedy ktoś ją skrzywdzi, czuje się bardzo zawiedziona.

Może Cię zainteresować

zamknij