×

Do każdego znaku zodiaku przyporządkowane są 3 liczby, które uchodzą za szczęśliwe

Każdy ma jakąś liczbę, którą darzy szczególnym sentymentem. Może to być numer domu, data urodzenia kogoś wyjątkowego, numer z dziennika z czasów szkolnych, a równie dobrze przypadkowa liczba, która pewnego dnia przyszła nam do głowy i w szczególny sposób zapadła nam w pamięci. Są jednak takie liczby, które astrologia wybrała dla nas ze względu na przyporządkowany znak zodiaku.

Znak zodiaku a liczba

Baran

Jeśli jesteś Baranem, prawdopodobnie często zgadzasz się na coś bez chwili namysłu. Przez całe życie towarzyszy Ci ryzyko, życie na krawędzi, a przede wszystkim dobra zabawa. W związku z tym Twoje szczęśliwe liczby to: 6, 41 i 83.

Byk

Jesteś Bykiem? Prawdopodobnie jesteś także niezwykle uparty i niezawodny. Twoje szczęśliwe liczby to: 5, 35 i 57.

Bliźnięta

Bliźnięta nie lubią nudy i rutyny. Tego typu okoliczności przyprawiają Cię o złość, ponieważ jesteś bardzo towarzyską i pełną energii osobą. W związku z tym Twoje szczęśliwe liczby to 1, 10 i 35.

Rak

Jesteś Rakiem? Najważniejsze dla Ciebie są więc emocje, które bardzo często przez Ciebie przemawiają. To znak, że jesteś bardzo czułą i sentymentalną osobą, a w związku z tym szczęśliwe liczby dla Ciebie to 1, 21 i 66.

Lew

Lew to król zwierząt. Jeśli to Twój znak zodiaku, jesteś urodzonym przywódcą. Twój silny charakter nie każdemu jednak odpowiada – część osób uważa Cię za osobę egoistyczną i arogancką. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo często osiągasz sukces. Do Twoich szczęśliwych liczb należą 6, 24 i 39.

Panna

Jesteś Panną? Jesteś krytyczny nie tylko dla siebie, ale także dla najbliższych. Lubisz czepiać się drobiazgów i zawsze dążysz do perfekcji. Zważywszy na te wszystkie aspekty, Twoje szczęśliwe liczby to 16, 29 i 90.

Waga

Nie cierpisz konfliktów. Niestety, problem pojawia się, kiedy niewypowiedziane słowa gromadzą się w stronach sporu. Liczby, które w szczególny sposób pasują do Ciebie, to 7, 20 i 55.

Skorpion

Jeśli Twój znak zodiaku to skorpion, to prawdopodobnie jesteś szczery i wierny. To cechy, którymi zawsze kierowałeś się w życiu. Cenisz sobie także swoją prywatność, dlatego nie dopuszczasz do siebie praktycznie nikogo z poza kręgu swoich znajomych. Według astrologów Twoje szczęśliwe liczby to 27, 29 i 53.

Strzelec

Jesteś Strzelcem? Wszystko wskazuje na to, że nie dasz sobie „nadmuchać w kaszę”. Jesteś pełny energii i masz swoje zdanie. Swoboda od zawsze była dla Ciebie najważniejsza i nie dasz się ubezwłasnowolnić. Twoje szczęśliwe liczby to 6, 16 i 23.

Koziorożec

Odpowiedzialność to Twoje drugie imię. Uwielbiasz mieć życie pod kontrolą. Kiedy jednak ktoś Ci się nie spodoba i zajdzie Ci za skórę, nie masz najmniejszych skrupułów, aby pokazać mu, co o tym myślisz. Według astrologów Twoje szczęśliwe liczby to 3, 21 i 84.

Wodnik

Nie jesteś wybuchowy. Kiedy na Twojej drodze pojawiają się różnego rodzaju przeszkody, reagujesz na swój sposób – wszystko dokładnie analizujesz i starasz się to rozwiązać ze stoickim spokojem. Twoje szczęśliwe liczby to 17, 40 i 76.

Ryby

Twój znak zodiakalny to Ryby? Robisz wszystko, aby żyć ze wszystkimi w zgodzie. Robisz wszystko, aby być dobrą osobą i nie wyrządzać krzywdy innym. Niestety, takie postępowanie ma też drugą stronę medalu – ludzie mogą Cię ranić i wykorzystywać. Według astrologów Twoje szczęśliwe liczby to 8, 10 i 69.

Może Cię zainteresować

zamknij