×

Znajoma Esmeraldy Godlewskiej zdradza prawdę o relacji sióstr. Było aż tak źle?

Znajoma Esmeraldy Godlewskiej napisała wiadomość do Pudelka. Wyjaśnia w niej, jak naprawdę wyglądała relacja między znanymi siostrami. Jej słowa są porażające!

Patocelebrytki w natarciu

Od wczoraj Esmeralda Godlewska przechodzi samą siebie. W serii InstaStory zarzucała siostrze wszystko, co najgorsze. Twierdziła, że „była i jest prostytutką”. Wypomniała jej także aborcję, którą miała dokonać z satysfakcją:

Sama usunęłaś dziecko. Byłaś przy tym, jak wyrywali twojej córce nogi, rączki z twojej macicy. I się przy tym głupio uśmiechałaś. Bałaś się, że będzie niestety nie tego koloru skóry, co twój partner. Jesteś hipokrytką i nie zwalaj tego na problemy psychiczne, bo to ty jesteś psychiczna.

Później jednoznacznie stwierdziła, że nikt nie zrobił jej takiej krzywdy, jak jej własna siostra. Następnie patocelebrytka wrzuciła post na swojego Instagrama z informacją, że… zmarła.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021 r. zmarła, w wieku 27 lat. 21 Kwietnia Monika obchodziłaby 28 urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Świeć Panie Nad Jej Duszą [*] Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby.

– można przeczytać na jej kanałach społecznościowych.

Magdalena Godlewska wraz z obstawą policji sprawdziła, czy u jej siostry wszystko w porządku. Okazało się, że tak, jednakże wiele internautów obawia się o stan psychiczny Esmeraldy.

Czy faktycznie próbowała dokonać samobójstwa, a może wpis jest rozpaczliwym wołaniem o pomoc?

Znajoma Esmeraldy Godlewskiej ujawnia prawdę

Redaktorzy Pudelka opublikowali treść wiadomości, która ma pochodzić rzekomo od znajomej sióstr Godlewskich. Częściowo potwierdza ostatnie doniesienia Esmeraldy dotyczące wpływu jej siostry:

Monika (Esmeralda) faktycznie została wiele lat temu wciągnięta w „modeling” przez Magdę. To siostra zaproponowała jej występowanie w sesjach erotycznych oraz prowadzenie wspólnego programu erotycznego pt. „Upadłe anioły”. Do programu telefonowali napaleni faceci, którzy rozmawiali o seksie i prosili o zdejmowanie różnych części garderoby. Ponadto dziewczyny proponowały filmiki i zdjęcia erotyczne różnych pań i zachęcały do kontaktu na prywatnych infoliniach.

Informatyka portalu zaznacza, że Monika (Esmeralda to jej pseudonim) przyjechała do stolicy studiować. To jej starsza siostra Magda wciągnęła ją w biznes, który nie do końca pasował do młodej kobiety:

Monika, która przyjechała do Warszawy studiować, w kilka chwil stała się wziętą hostessą, zetknęła się też z ciemną stroną biznesu, gdzie popadła w różne nałogi. Mimo że występowała w sesjach, nigdy nie była prostytutką. Teraz próbuje się zrobić z niej otumanioną i chorą psychicznie osobę, ale to w gruncie rzeczy dobra dziewczyna. Bardzo pogubiona, ale niestety duży wpływ na jej wkraczanie w dorosłość miała właśnie Magdalena.

W krytycznym momencie Monice pomogła Małgorzata Godlewska. To druga siostra wpadła na pomysł inicjatywy, która miała pomóc kobiecie uciec z toksycznego środowiska:

W pewnym momencie rękę do Moniki wyciągnęła Małgosia, chciała wyrwać ją z tego środowiska, więc wymyśliła performance ze śpiewaniem i kolędami. Zależało jej na tym, żeby Monika wyszła na ludzi i zajęła się w życiu czymś innym. Małgosia jest wspaniałym człowiekiem i mimo że trudno w to uwierzyć – znakomitą pielęgniarką, pełną ciepła i empatii w stosunku do pacjentów. Chciała zająć czymś Monikę i mimo że różnie bywało między nimi, zawsze dawała jej wiele wsparcia.

Czy te rewelacje zmotywują najbliższych Esmeraldy do pomocy?

Esmeralda Godlewska: „Moja siostra była i jest prostytutką. Usunęła ciążę”. Dlaczego jej to robi?

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować