×

Pokazała jak zmieniło się jej ciało i życie po porodzie. Dwa zdjęcia zwracają szczególną uwagę

Wygląd kobiety po urodzeniu dziecka zmienia się diametralnie. Miała okazję przekonać się o tym znana, amerykańska celebrytka. Na zdjęciach sprzed dwóch lat wygląda nie do poznania.

Macierzyństwo ją zmieniło

Dwa lata to czas, w którym wygląd może zmienić się całkowicie. Można przytyć, schudnąć, pofarbować włosy, zmienić makijaż czy garderobę i wreszcie urodzić dziecko. To ostatnie potrafi zrobić w ciele prawdziwą rewolucję i niestety zazwyczaj rezultaty ciąży nie są pożądane przez kobietę. Rozstępy na brzuchu, biodrach i udach, żylaki na nogach, popękane naczynka na twarzy, nadmiar skóry na brzuchu czy hemoroidy to tylko niektóre z wielu nieprzyjemnych pociążowych bolączek. Z kolei, samo zajmowanie się dzieckiem sprawia, że życie wywraca się do góry nogami. Najlepszym dowodem na to jest historia popularnej, amerykańskiej celebrytki, dziś pracującej jako blogerka parentingowa.

Zdjęcia „dawniej i dziś”

Bekah Martinez, która dawniej występowała w reality show pt: „Kawaler do wzięcia”, obecnie spełnia się w roli pełnoetatowej mamy. Celebrytka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, pokazujące jak bardzo zmieniło się jej życie po urodzeniu dziecka.Z eleganckiej kobiety, ubranej w zjawiskowe kreacje, stała się zmęczoną matką z podkrążonymi oczami, noszącą wyciągnięte spodnie i swetry.

Aż trudno uwierzyć, że kobieta ze zdjęcia dawniej uchodziła za prawdziwą sexbombę. Fanów blogerki bardzo rozśmieszyło zestawienie dwóch, skrajnie różniących się fotografii. Obserwujący ją na Instagramie ochoczo komentowali zdjęcia. Matki, które posiadają podobne doświadczenia, pisały w komentarzach:

Dokładnie mam to samo!

To właśnie moje życie!

To nie pierwszy raz, kiedy Bekah Martinez zdecydowała się podzielić wzbudzającymi poruszenie zdjęciami. Jeszcze przed urodzeniem dziecka, zamieszczała w internecie zdjęcia o wątpliwej estetyce. Prowadziła osobistą kampanię, zachęcającą kobiety do rezygnacji z depilacji owłosienia. Z uśmiechem na ustach pozowała do zdjęć z gęsto owłosionymi nogami. Mówiła wówczas:

Jestem piękna, atrakcyjna i kobieca, niezależnie od posiadania owłosienia na ciele

Wygląda na to, że metamorfoza spowodowana urodzeniem i wychowywaniem dziecka to pestka dla Bekah Martinez, która już się przyzwyczaiła do „oryginalnego” wyglądu.

Źródła: www.msn.com, pcme.pl
Fotografie: Instagram.com, Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij