×

Siwe włosy zamieniła na blond fryzurę. Mąż nie mógł oderwać wzroku. „Jesteś piękna”

Przekraczając magiczną 50. wiele kobiet dochodzi do błędnego wniosku, że trzeba pogodzić się już z tym, jak się wygląda i nie ma potrzeby zmieniania w sobie czegokolwiek. Nic bardziej mylnego! Zawsze należy pamiętać o sobie i umieć odnaleźć się w każdym wieku, wydobywając piękno z wewnątrz ?

Ruth Stein wydaje się, że gdzieś po drodze to zgubiła i przestała o siebie dbać

Moje włosy są tak długo już siwe, że nie pamiętam, jaki miały kolor

Ruth chciała coś zmienić w sobie od zawsze, ale brakowało jej odwagi. Decyzję za nią podjął znany stylista fryzur, który sprawił, że na twarzy niejednej kobiety pojawił się szeroki uśmiech

Już samo to, że oddałam się w czyjeś ręce, to dla mnie ogromne przeżycie, ale czułam, że efekt mnie pozytywnie zaskoczy – i tak było!

Zmiana nastąpiła nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz. Pewniejsza kobieta, to szczęśliwsza kobieta, a to widać na pierwszy rzut oka!

Jej mąż także był pod ogromny wrażeniem i nie mógł oderwać oczu od swojej żony: „Kochanie, to była bardzo dobra decyzja. Bardzo mi się podobasz. Wyglądasz przepięknie!”

Drogie Panie, może ta historia Was zmotywuje do działania? Czasem wystarczy tylko zmienić kolor włosów, aby poczuć się jak 20-latka

Polecane

Może Cię zainteresować