×

10 inspirujących osób, które udowodniły, że w ciągu 1 roku można zmienić absolutnie wszystko

Na zmiany nigdy nie jest za późno. Jeżeli bardzo czegoś pragniemy, musimy zacząć cierpliwie i krok po kroku realizować swoje plany, a kiedyś na pewno nam się uda… Być może nawet i w jeden rok!

Te 10 osób udowodniło, że to możliwe!

Zobacz, jak udało się im odmienić swoje życie w ciągu zaledwie 1 roku. Każda z osób udowadnia, że chcieć znaczy móc i że nie ma rzeczy niemożliwych.

#1 Cindy w wieku 49 lat została modelką i otworzyła swój własny biznes

Pewnego dnia tuż przed 50-tką Cindy postanowiła, że odmieni swoje życie.

Poszła wtedy na casting Dolce & Gabbana i udało się. Właśnie tak Cindy Joseph rozpoczęła swoją karierę w modelingu i zaczęła pracować dla różnych marek. Później postanowiła zrobić krok dalej i otworzyła własną działalność.

Stworzyła linię kosmetyków, które pomagają w pielęgnacji cery dojrzałej.

Cindy podkreśla, że nigdy nie promuje swoich produktów, za pomocą obietnic bez pokrycia, które kuszą fantastycznym odmładzaniem. Uważa bowiem, że sekret prawdziwego piękna tkwi w zdolności wykorzystywania tego kim się jest…

#2 Moskiewski tatuażysta pokonał raka

Я хочу чтоб зима. Хочу заходить в теплое из заснеженного, отряхиваясь как пёс, топая ногами, стряхивая с тимбалэндов хлопья снега. Хочу чаю с имбирем пить, чтоб в толстовке сидеть и обжигаться чашкой ладонями. Хочу забыть названия страшных лекарств, а помнить только имена хороших врачей. Хочу носом вдыхать полную грудь свежего зимнего воздуха, и клубами пар выпускать как дым изо рта. Хочу ощущать себя чистым от болезней и свежим как после выходной деревенской бани. Хочу с друзьями часто видеться за столом, за костром, за бездонными беседами. Хочу обниматься и быть обнятым с похлыпываниями по спине. Хочу разбегаться и по замерзшей луже скользить. Варежки хочу теплые чтоб. Зиму, короче, хочу. А прошлой зимой думал, что последняя. Хренушки, лимфома-дорогуша, потопчу еще снежок!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @rinat_vs_lymphoma

Rok temu Rinat Karimov, stworzył na Instagramie stronę @rinat_vs_lymphoma. Ma ona niezwykłą nazwę: Photoblog o tym, jak udaje mi się skopać dupę rakowi.

Z chorobą walczył dokładnie 51 tygodni, a niedawno poinformował ponad 86 000 tysięcy obserwujących go ludzi, że udało mu się wygrać!

#3 Młoda para zmieniła się nie do poznania po utracie wagi

Justin i Lauren Shelton prowadzili szczęśliwe życie. Sądzili, że absolutnie wszystko jest w nim w porządku. Wliczając w to ich wagę, która wspólnie wynosiła ponad 340 kg.

Zmieniło się to kiedy Justin trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego chorobę nerek. W celu potwierdzenia diagnozy, konieczne było wykonanie kilku badań. W czasie ich przeprowadzania, jedna z maszyn nie mogła utrzymać ciężaru mężczyzny.

Po tym wydarzeniu para zdecydowała się na radykalne zmiany. Justin stracił w sumie 175 kilogramów, a Lauren 78.

Teraz czują się naprawdę szczęśliwi.

#4 Emerytowana autostopowiczka

Sonya Sagitova poszła na emeryturę w wieku 55 lat i postanowiła, że ten czas wykorzysta na podróżowanie… Spakowała się, następnie stanęła przy pobliskiej drodze, podnosząc kciuk w górę…

Właśnie tak, zaczęła się historia tej szalonej autostopowiczki. Do dziś zwiedziła już ponad 40 krajów i prawie całą Rosję.

Wyznała, że lekarze zdiagnozowali u niej wiele chorób, ale jak sama twierdzi, jest całkowicie zdrowa i nie ma zamiaru przestać podróżować po świecie.

#5 Eksperyment osobisty

W maju 1996 roku Heidemarie Schwerme, kobieta sukcesu, rozdała cały swój majątek ubogim. Została z jedną walizką, ponieważ podjęła decyzję, że jeden rok przeżyje bez używania pieniędzy…

Myła okna, wyprowadzała zwierzęta na spacery i sprzątała, a wszystko w zamian za jedzenie i zakwaterowanie.

Teraz ma 70 lat i daje wykłady o tym, że to nie pieniądze są w życiu najważniejsze. Początkowo miała żyć w ten sposób jedynie rok, ale tak bardzo spodobało jej się nowe życie, że postanowiła nie wracać do tego, co było wcześniej…

#6 60-letni nurek

Kiedy Eugene skończyła 60 lat uświadomiła sobie, że do pełni szczęścia brakuje jej tylko jednego – zawodowej kariery pływackiej. Wybrała więc jeden ze stylów pływackich i zaczęła brać udział w konkursach, nawet na szczeblu międzynarodowym.

Jej rodzinie nie podobał się do końca ten pomysł, choć nie całej… Ukochana wnuczka zawsze wspierała swoją babcię i pomagała jej w szukaniu sponsorów.

Właśnie w taki sposób, Eugene udało się zająć nawet pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy.

#7 Sheri rozpoczęła własną działalność gospodarczą

Pewnego dnia Sheri Schmelzer, 40-letnia mama, zapytała swoje dzieci czy nie miałby ochoty na zrobienie czegoś kreatywnego. Wspólnie postanowili, że ulepszą własne buty. W taki sposób powstały niezwykle ciekawe Crokcs’y.

Mąż Sheri, widząc, co udało im się stworzyć, zaproponował jej, aby stworzyli sklep internetowy, w którym będą sprzedawać najciekawsze projekty.

Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę, w ciągu roku firma przyniosła im aż 2,2 miliona dolarów dochodu!

#8 Oksana została ratownikiem

Oksana miała dosyć poukładanego życia i pracy przy dochodowym interesie rodzinnym. Postanowiła, że rozpocznie karierę w Federalnej Służbie Ratowniczej w Moskwie.

Wszystko zaczęło się od zajęć w szkole dla kaskaderów. To tam młoda kobieta posmakowała i nauczyła się nurkowania, strzelania, jazdy konnej oraz motocross’u.

Wiedziała, że chce pomagać ludziom w ekstremalnych sytuacjach zagrożenia życia.

#9 „Zmiana” ciała i życia

Tatyana Rybakova, gdy miała 14 lat, ważyła aż 100 kg i była prześladowana przez swoich rówieśników z tego powodu.

Dziś jest 10 lat starsza i 50 kilogramów szczuplejsza.

Jej życie nie zmieniło się jednak w mgnieniu oka… Wymagało to wielu poświęceń oraz różnego rodzaju wyrzeczeń. Teraz jest piękną, wesołą i bardzo aktywną, młodą kobietą – blogerką i autorką książki pt. „Jak straciłam 55 kg”.

#10 Julia sprawiła, że podróżowanie stało się jej pracą

Mogłoby się wydawać, że Julia Savitskaya prowadziła życie idealne… Kochała modę, pracowała u Diora i miała praktyki w Paryżu, czyli wszystko to, o czym marzą miliony kobiet.

Pewnego dnia poczuła jednak, że ma dość i postanowiła spełnić jedno ze swoich marzeń. Kupiła plecak turystyczny, spakowała się i poleciała do Nepalu. Tak zaczęła podróżować.

Na jednej ze swoich wypraw poznała Anton Gurkova. Teraz żyją i podróżują razem. Założyli nawet firmę o nazwie „Girls in Travel”, która organizuje wyprawy dla kobiet.

A Ty jaką masz wymówkę do tego, aby zacząć robić to, czego naprawdę chcesz?

Nie bój się porażki – zdarzają się najlepszym. Uwierz w siebie i we własne możliwości, bądź konsekwentny, a osiągniesz swój cel.

Przestań czekać na lepsze jutro i zacznij działać.

Może Cię zainteresować

zamknij