in , ,

Zbrodnia jak z filmu! 54-latek zlecił zabójstwo żony: „Miała zginąć w luksusowym SPA w Kazimierzu Dolnym”

Warszawska policja zatrzymała 54-latka, który zlecił zabójstwo żony. Do zdarzenia miało dojść w czasie, gdy żona odprężałaby się w SPA. Dokonać zbrodni miał mężczyzny, który za odebranie życia kobiety, otrzymałby mieszkanie na Mokotowie. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji, powiedział: ” Z ustaleń stołecznych policjantów wynika, że 54-latek planował zabójstwo żony już od kwietnia 2018 roku. To miała być „zbrodnia doskonała”, zorganizowana w najdrobniejszych szczegółach”.

Z tego, co udało się ustalić policji, podejrzanemu 54-latkowi pomagał jego 35-letni kolega. Chciał zaplanować każdy szczegół zbrodni

35-latek prowadził wspólne interesy ze starszym kolegą i chcąc mu pomóc, znalazł osobę, która była chętna do tego, aby odebrać życie żonie 54-latka. Każdy z panów miał być „zadowolony”. Mąż szczęśliwy bez żony, młodszy kompan miał dostać pieniądze, a zabójca mieszkanie.

Zlecił zabójstwo żony
Udostępnijwww.policja.waw.pl

Do zdarzenia miało dojść w SPA w Kazimierzu Dolnym. Kobieta oczywiście nie spodziewała się najgorszego…

Ciężko określić śledczym, jaki był motyw zabójstwa – na pewno można wykluczyć pieniądze. Małżeństwo było dobrze sytuowane. Nie mieli problemów z finansami. Ich plan na szczęście nie ziścił się, a obaj panowie zostali zatrzymani.

Śledczy podkreślają, że kobieta była przerażona i zaskoczona, ponieważ niczego kompletnie się nie spodziewała. Zeznała, że nawet przez myśl by jej nie przeszło, że mąż może ją skrzywdzić. Była pewna, że mieszka z dobrym człowiekiem.

Chciał zabić żonę
Udostępnijwww.policja.waw.pl

54-latek zlecił zabójstwo żony, ale policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań. Najbardziej poraża to, że kobieta niczego się nie spodziewała…

Źródło: policja.waw.pl | Fotografie: policja.waw.pl